Football Ant:Home>Football Data>

International Club Friendly Clubs, Fixtures, Results, Stats and Profiles

>

International Club Friendly

International Club Friendly
2022
Chongqing Liangjiang Athletic

Chongqing Liangjiang Athletic

Beveren

Beveren

Esbjerg

Esbjerg

Kuban Krasnodar

Kuban Krasnodar

Jiangsu Suning FC

Jiangsu Suning FC

Dinamo Bucuresti

Dinamo Bucuresti

Marek Dupnitza

Marek Dupnitza

Ethnikos Achnas FC

Ethnikos Achnas FC

Haarlem

Haarlem

Volyn

Volyn

Newi Cefn Druids

Newi Cefn Druids

Port Talbot

Port Talbot

Bangor City FC

Bangor City FC

MTK Hungaria

MTK Hungaria

Club Deportivo El Nacional

Club Deportivo El Nacional

Bursaspor

Bursaspor

PAEEK

PAEEK

Billericay Town

Billericay Town

Team Bath

Team Bath

Norway (w)

Norway (w)

Yanbian

Yanbian

Netherlands U19

Netherlands U19

City Stars

City Stars

GAK (Youth)

GAK (Youth)

Stars Thailand

Stars Thailand

Hungary Stars

Hungary Stars

MLSXI

MLSXI

Osterbro

Osterbro

Roskilde KFUM

Roskilde KFUM

Amager United

Amager United

Frem (Youth)

Frem (Youth)

Skjold (Youth)

Skjold (Youth)

OB (Youth)

OB (Youth)

Herfolge (Youth)

Herfolge (Youth)

Turgutluspor

Turgutluspor

Gaz Metan Medias

Gaz Metan Medias

Risca Utd

Risca Utd

Hrvatski dragovoljac

Hrvatski dragovoljac

Weymouth

Weymouth

Llangefni town

Llangefni town

Kuwait U21

Kuwait U21

Bayern Munchen X11(germany)

Bayern Munchen X11(germany)

FCB Peace Team

FCB Peace Team

Al Shaab

Al Shaab

Noisy le Sec

Noisy le Sec

Tembisa Classic

Tembisa Classic

Palestine U17

Palestine U17

Zidane and Friends

Zidane and Friends

Ronaldo and Friends

Ronaldo and Friends

Al-Sharara

Al-Sharara

Al-Thahra

Al-Thahra

Al Kadhimiya

Al Kadhimiya

Dyala

Dyala

Navarre

Navarre

Andalusia

Andalusia

Catalunya

Catalunya

Grantham Town

Grantham Town

Fort William

Fort William

Kirkuk

Kirkuk

ASH-Shatra

ASH-Shatra

AL Simawa

AL Simawa

Al Kut

Al Kut

Sirwan

Sirwan

Walton Casuals

Walton Casuals

Dover Athletic

Dover Athletic

Club Deportivo Espoli

Club Deportivo Espoli

Canoas SC RS

Canoas SC RS

Shanghai Shenxin

Shanghai Shenxin

England B

England B

Vandoeuvre

Vandoeuvre

wattenheim

wattenheim

Aigaleo

Aigaleo

FC Dinamo Bender

FC Dinamo Bender

Thailand Select

Thailand Select

Singapore U17

Singapore U17

Japan U17

Japan U17

Nepal U17

Nepal U17

Saudi Arabia U17

Saudi Arabia U17

Laos U17

Laos U17

Myanmar U17

Myanmar U17

Syria U17

Syria U17

Bangladesh U17

Bangladesh U17

Viet Nam U17

Viet Nam U17

Olimpic Donetsk

Olimpic Donetsk

Union Atletico Maracaibo

Union Atletico Maracaibo

Gyirmot SE

Gyirmot SE

Lndonesia Selection

Lndonesia Selection

England U16

England U16

Pacy Vallee d Eure

Pacy Vallee d Eure

Basque

Basque

Schwerin

Schwerin

Qatar (Youth)

Qatar (Youth)

United Arab Emirates  (Youth)

United Arab Emirates (Youth)

Japan (Youth)

Japan (Youth)

South Africa (Youth)

South Africa (Youth)

Bahrain (Youth)

Bahrain (Youth)

Egypt (Youth)

Egypt (Youth)

ASC Gotzendorf

ASC Gotzendorf

Khabarovsk

Khabarovsk

Total Clean

Total Clean

Pakistan U21

Pakistan U21

Scotland (w)

Scotland (w)

Jamaica U23

Jamaica U23

Darlington (B)

Darlington (B)

Grimsby (B)

Grimsby (B)

Belgium U18

Belgium U18

Ireland U18

Ireland U18

Philippines U21

Philippines U21

Myanmar U21

Myanmar U21

Mazzaron

Mazzaron

Czech Republic U18

Czech Republic U18

Loipersdorf

Loipersdorf

Finland U18

Finland U18

Zidane XI

Zidane XI

Ronaldo XI

Ronaldo XI

Xerez B

Xerez B

Siad Most

Siad Most

Cape Verde U20

Cape Verde U20

SV Oberaich Bruck

SV Oberaich Bruck

IrelandU15

IrelandU15

Italy U16

Italy U16

Japan U16

Japan U16

Germany U16

Germany U16

France U16

France U16

Cameroon U16

Cameroon U16

Belgium U16

Belgium U16

USA U16

USA U16

Spain (w) U16

Spain (w) U16

Adr Pasteleira U17

Adr Pasteleira U17

Germany (w) U17

Germany (w) U17

Denmark (w) U17

Denmark (w) U17

Congo U19

Congo U19

Enkopings U21

Enkopings U21

Qviding Fif U21

Qviding Fif U21

Gais Goteborg U21

Gais Goteborg U21

FC Infesta U19

FC Infesta U19

Vitoria SC U19

Vitoria SC U19

Freamunde U17

Freamunde U17

Vitoria FC Sad U19

Vitoria FC Sad U19

Albania U18

Albania U18

Hungary U18

Hungary U18

Poland U18

Poland U18

Croatia U18

Croatia U18

Bunkeflo U21

Bunkeflo U21

Scotland U20

Scotland U20

Portugal U16

Portugal U16

Poland U16

Poland U16

Germany U18

Germany U18

TEPCO Mareeze (w)

TEPCO Mareeze (w)

London City

London City

Falkenbergs FF U21

Falkenbergs FF U21

Norway U18

Norway U18

USA U18

USA U18

Slovenia U18

Slovenia U18

Figo Star

Figo Star

World Stars

World Stars

FC Kilikia Yerevan

FC Kilikia Yerevan

New Zealand U17

New Zealand U17

Israel Palestine

Israel Palestine

Brondbyernes IF

Brondbyernes IF

Humlebaek BK

Humlebaek BK

Team Strommen (w)

Team Strommen (w)

Kattem (w)

Kattem (w)

Lesotho U23

Lesotho U23

Saturn Moscow(R)

Saturn Moscow(R)

Luch Energiya Vladivostok (R)

Luch Energiya Vladivostok (R)

Papakura

Papakura

Hamilton Rangers

Hamilton Rangers

Western

Western

Tom Tomsk Youth

Tom Tomsk Youth

FK Moscow (R)

FK Moscow (R)

Husie IF (w)

Husie IF (w)

Osters (w)

Osters (w)

Uddevalla Bk (w)

Uddevalla Bk (w)

Ornas Bk (w)

Ornas Bk (w)

PuiU Helsinki (w)

PuiU Helsinki (w)

Umea Sodra FF (w)

Umea Sodra FF (w)

Vasalunds IF (w)

Vasalunds IF (w)

GreeceU16

GreeceU16

South Korea A (w) U18

South Korea A (w) U18

South Korea B (w) U18

South Korea B (w) U18

Japan (w) U18

Japan (w) U18

China (w) U18

China (w) U18

Prince Edward Island (w)

Prince Edward Island (w)

Sons Of Italy Lions SC

Sons Of Italy Lions SC

Red Bull Salzburg (Youth)

Red Bull Salzburg (Youth)

Paraguay (w)

Paraguay (w)

boulougne

boulougne

(VV Strijen

(VV Strijen

Rubin Kazan (R)

Rubin Kazan (R)

Africa Stars

Africa Stars

USA (w) U23

USA (w) U23

Concordia Chiajna

Concordia Chiajna

Real Mamore

Real Mamore

Union Solingen

Union Solingen

Maldon Town

Maldon Town

China U18

China U18

Iran U18

Iran U18

AustraliaU18

AustraliaU18

Shandong Lu Nen U18

Shandong Lu Nen U18

Polonia Bytom (Youth)

Polonia Bytom (Youth)

Korea Republic U18

Korea Republic U18

Uzbekistan U18

Uzbekistan U18

Saltangens BK (w)

Saltangens BK (w)

Sjobo IF (w)

Sjobo IF (w)

Japan West All Star

Japan West All Star

Japan East All Star

Japan East All Star

Union Lara

Union Lara

Omiya Ardija (Youth)

Omiya Ardija (Youth)

Mission Hill Invitational XI

Mission Hill Invitational XI

Vista Hermosa

Vista Hermosa

Nejapa FC

Nejapa FC

Hamm RM Benfica FC

Hamm RM Benfica FC

Thailand U17

Thailand U17

Cambodia U17

Cambodia U17

Watford (w)

Watford (w)

Sweden U18

Sweden U18

Malta U18

Malta U18

Sp EspinhoU19

Sp EspinhoU19

Amadora U19

Amadora U19

Vianense U19

Vianense U19

Amadora U17

Amadora U17

Kuusysi Lahti (w)

Kuusysi Lahti (w)

Candal Cd U19

Candal Cd U19

Internacional CA U19

Internacional CA U19

Atletico Clube Purtugal U19

Atletico Clube Purtugal U19

CA Cultural Pontinha U17

CA Cultural Pontinha U17

Singapore (w)

Singapore (w)

Laos (w)

Laos (w)

Indonesia (w)

Indonesia (w)

Lusitano U19

Lusitano U19

Odivelas U17

Odivelas U17

Ginasio Corroios U17

Ginasio Corroios U17

AA Santarem U17

AA Santarem U17

Gdp costa caparica U17

Gdp costa caparica U17

Al Oruba (UAE)

Al Oruba (UAE)

Tunisia U18

Tunisia U18

Georgia (w) U19

Georgia (w) U19

Alma Ata (w)

Alma Ata (w)

Belarus U18

Belarus U18

Northern Ireland U16

Northern Ireland U16

Allstar South (w)

Allstar South (w)

Allstar North (w)

Allstar North (w)

FC Ruswil

FC Ruswil

Australia Xl

Australia Xl

Slovakia U16

Slovakia U16

Switzerland U16

Switzerland U16

Malatya Bld

Malatya Bld

Balikesirspor

Balikesirspor

Kocaelispor

Kocaelispor

EnglandU23

EnglandU23

Finland U23

Finland U23

Scotland B

Scotland B

Ireland B

Ireland B

Holland U18

Holland U18

South Africa (w) U20

South Africa (w) U20

AZ Alkmaar (w)

AZ Alkmaar (w)

Azerbaijan U20

Azerbaijan U20

Willem II (w)

Willem II (w)

Avion

Avion

Guiseley

Guiseley

Eendr. Aalst (w)

Eendr. Aalst (w)

Iraq B

Iraq B

Azkar Lugo F.S. Indoor Soccer

Azkar Lugo F.S. Indoor Soccer

Gestesa Guadalajara Indoor Soc

Gestesa Guadalajara Indoor Soc

Benicarlo Onda Urbana Indoor S

Benicarlo Onda Urbana Indoor S

Leis Pontevedra Indoor Soccer

Leis Pontevedra Indoor Soccer

Mostoles 2008 Indoor Soccer

Mostoles 2008 Indoor Soccer

Tuco Muebles F.S. Indoor Socce

Tuco Muebles F.S. Indoor Socce

Interviu Fadesa

Interviu Fadesa

Ronaldinho Xi

Ronaldinho Xi

Al-Hilal

Al-Hilal

Carnicer Torrej

Carnicer Torrej

Armina Valencia Indoor Soccer

Armina Valencia Indoor Soccer

Playas de Castellon Indoor Soc

Playas de Castellon Indoor Soc

Chile (w) U17

Chile (w) U17

Bolivia (w) U17

Bolivia (w) U17

Adap-Galo Maringa

Adap-Galo Maringa

Brasil (w) U17

Brasil (w) U17

Peru (w) U17

Peru (w) U17

Paraguay (w) U17

Paraguay (w) U17

Colombia (w) U17

Colombia (w) U17

Cardoso Moreira

Cardoso Moreira

Lyonnais (R)

Lyonnais (R)

Armina Valencia Futsal

Armina Valencia Futsal

Slovakia U20

Slovakia U20

Wehen II

Wehen II

Ocean Boys

Ocean Boys

Cologne Fk

Cologne Fk

Ziarnad Hronom

Ziarnad Hronom

SC Egenbuttel

SC Egenbuttel

Czech Republic U16

Czech Republic U16

kesswh

kesswh

Concordia Basel (w)

Concordia Basel (w)

Genoa U21

Genoa U21

EmpoliU21

EmpoliU21

River PlateU21

River PlateU21

Serie D Selection U21

Serie D Selection U21

Pakhtakor U21

Pakhtakor U21

APIA (Youth)

APIA (Youth)

Tottenham Hotspur (Youth)

Tottenham Hotspur (Youth)

Olympiakos (Youth)

Olympiakos (Youth)

Castelnuovo (Youth)

Castelnuovo (Youth)

Norway U16

Norway U16

Spain U16

Spain U16

Al Sulaimaniya

Al Sulaimaniya

Karkuk

Karkuk

Norway (w) U20

Norway (w) U20

Gossendorf

Gossendorf

England (w) U20

England (w) U20

LUV Graz

LUV Graz

Majlis Perbandaran Muar

Majlis Perbandaran Muar

Paraguay U23

Paraguay U23

Peru (w) U20

Peru (w) U20

Bolivia (w) U20

Bolivia (w) U20

ASK Schwadorf

ASK Schwadorf

Venezuela (w) U20

Venezuela (w) U20

shaheen boshar

shaheen boshar

USA (w) U19

USA (w) U19

1HT Singapore A U17

1HT Singapore A U17

Chinese Taiwan U17

Chinese Taiwan U17

1HT Singapore B U16

1HT Singapore B U16

Uzbekistan U17

Uzbekistan U17

China U16

China U16

Ivory Coast U16

Ivory Coast U16

IFK Gavle (w)

IFK Gavle (w)

Byttorps IF (w)

Byttorps IF (w)

Guangzhou Apollo

Guangzhou Apollo

China Unite

China Unite

Belgium U20

Belgium U20

Jeonju Ongoeul

Jeonju Ongoeul

Goyang FC

Goyang FC

Ismaylowo (w)

Ismaylowo (w)

Holland U16

Holland U16

Ireland U20

Ireland U20

Xinjiang Xuelian (w)

Xinjiang Xuelian (w)

Northern Ireland U23

Northern Ireland U23

Ireland U23

Ireland U23

Togo U23

Togo U23

Belarus U16

Belarus U16

Bulgaria (w)

Bulgaria (w)

Bosnia (w) U17

Bosnia (w) U17

Melbourne (w)

Melbourne (w)

Finland U16

Finland U16

SV Gallneukirchen

SV Gallneukirchen

Colombia Indoor Soccer

Colombia Indoor Soccer

Peru Futsal

Peru Futsal

Canada Futsal

Canada Futsal

Chile Futsal

Chile Futsal

Uruguay Futsal

Uruguay Futsal

Venezuela  Futsal

Venezuela Futsal

Paraguay Futsal

Paraguay Futsal

Austin Aztex

Austin Aztex

SC Hainfeld

SC Hainfeld

Lask Linz AM

Lask Linz AM

Team Hudik (w)

Team Hudik (w)

Moldova B U17

Moldova B U17

Western Australia

Western Australia

malta (w)

malta (w)

Turkey (w)

Turkey (w)

USAU19

USAU19

USA (w) U18

USA (w) U18

Selangor XI

Selangor XI

Selangor Xl

Selangor Xl

SpVg Steinhagen

SpVg Steinhagen

Shanghai Shenhua (R)

Shanghai Shenhua (R)

Anhui jiufang (R)

Anhui jiufang (R)

Latvia U18

Latvia U18

Ivory Coast (w) U23

Ivory Coast (w) U23

Burgenland XI

Burgenland XI

Atletico Balboa

Atletico Balboa

Nagoya Grampus EightU16

Nagoya Grampus EightU16

BrasilU16

BrasilU16

Germany legends

Germany legends

Jammerbugt

Jammerbugt

Academica Clinceni

Academica Clinceni

White Star Bruxelles

White Star Bruxelles

Bavaria U18

Bavaria U18

Iceland U18

Iceland U18

Hungary U16

Hungary U16

Denmark U16

Denmark U16

Tianjin Tianhai

Tianjin Tianhai

Guizhou Hengfeng F.C.

Guizhou Hengfeng F.C.

FCF Braine Rebecq (w)

FCF Braine Rebecq (w)

Tien 21 P.Millenium Pinto FS F

Tien 21 P.Millenium Pinto FS F

Fisiomedia Manacor Futsal

Fisiomedia Manacor Futsal

Japan East (w)

Japan East (w)

Japan West (w)

Japan West (w)

Menemen Belediye Spor

Menemen Belediye Spor

Farense U19

Farense U19

Sp Vilar Formoso U17

Sp Vilar Formoso U17

Candal Cd U17

Candal Cd U17

CAD Entroncamento U17

CAD Entroncamento U17

BrazilU19

BrazilU19

Spg C Pombal U19

Spg C Pombal U19

Hangzhou Xizi (w)

Hangzhou Xizi (w)

GVVV Veenendaal

GVVV Veenendaal

Sichuan Jiannanchun (w)

Sichuan Jiannanchun (w)

HuBei Jianghan (w)

HuBei Jianghan (w)

Shandong Zhongqi (w)

Shandong Zhongqi (w)

Latvia U20

Latvia U20

Durham City AFC

Durham City AFC

Japan (w) U20

Japan (w) U20

Uruguay U16

Uruguay U16

Slovenia U20

Slovenia U20

SC Sand (w)

SC Sand (w)

Lithuania U18

Lithuania U18

BG Schwerin U19

BG Schwerin U19

Iraq U21

Iraq U21

Jordan U21

Jordan U21

China Premier League Stars

China Premier League Stars

Oceania All Stars

Oceania All Stars

Israel U18

Israel U18

Romania U18

Romania U18

Egypt U18

Egypt U18

Thailand Universiteti

Thailand Universiteti

Indonesia Universiteti

Indonesia Universiteti

Singapore Universiteti

Singapore Universiteti

Region of Murcia

Region of Murcia

Galicia

Galicia

Zeytinburnuspor (w)

Zeytinburnuspor (w)

Azerbaijan U18

Azerbaijan U18

Chile U18

Chile U18

Al-Tai (Youth)

Al-Tai (Youth)

Johor MBJB

Johor MBJB

Westlands Xl

Westlands Xl

Shakhtar Donetsk B

Shakhtar Donetsk B

United Pietarsaari (w)

United Pietarsaari (w)

Northern Ireland U18

Northern Ireland U18

UNSW

UNSW

Mt Druitt FC

Mt Druitt FC

Ecuador U21

Ecuador U21

Holanda

Holanda

England (w) U16

England (w) U16

Israel U16

Israel U16

Montpellier U18

Montpellier U18

Chateauroux U18

Chateauroux U18

Krasnodar Region (w)

Krasnodar Region (w)

USA Olympic Reserve (w)

USA Olympic Reserve (w)

Krasnodar Region (w) U19

Krasnodar Region (w) U19

Niger U17

Niger U17

Socio Aguila FC

Socio Aguila FC

Colima FC

Colima FC

Club Petroleros de Salamanca

Club Petroleros de Salamanca

Tecos U.A.G. Primera A

Tecos U.A.G. Primera A

Club Jaguares de Tapachula

Club Jaguares de Tapachula

Rayados A

Rayados A

Atletico Mexiquense

Atletico Mexiquense

Santos Laguna 1a.A

Santos Laguna 1a.A

Academicos

Academicos

Cape Verde U21

Cape Verde U21

CF Uniao Madeira U21

CF Uniao Madeira U21

Egypt U21

Egypt U21

Sweden U20

Sweden U20

Netherlands B

Netherlands B

Lithuania U20

Lithuania U20

Georgia U20

Georgia U20

Portugal B

Portugal B

Romania B

Romania B

FC Trollhattan U21

FC Trollhattan U21

Cyprus U18

Cyprus U18

Faroe Islands (w)

Faroe Islands (w)

Scotland U18

Scotland U18

England U18

England U18

Mariehem SK (w)

Mariehem SK (w)

Luxembourg U18

Luxembourg U18

Washington Freedom (w)

Washington Freedom (w)

FC Gold Pride (w)

FC Gold Pride (w)

Northern Ireland B

Northern Ireland B

Remsle UIF FF (w)

Remsle UIF FF (w)

Serbia U16

Serbia U16

Cruzeiro (MG) B

Cruzeiro (MG) B

Opava U19

Opava U19

Most U19

Most U19

Logan United

Logan United

Salonika or Salonica

Salonika or Salonica

AB Kobenhavn U19

AB Kobenhavn U19

Bulgaria U18

Bulgaria U18

Luxembourg (w)

Luxembourg (w)

FC Veitsch

FC Veitsch

TSV Altenstadt

TSV Altenstadt

Algeria (w)

Algeria (w)

Tunisia (w)

Tunisia (w)

VV Coxyde

VV Coxyde

SV Vaihingen

SV Vaihingen

VfB Friedrichshafen

VfB Friedrichshafen

Germania Leer

Germania Leer

Club Aalter

Club Aalter

SDC Putten

SDC Putten

Wales U18

Wales U18

FK Kobrin

FK Kobrin

KSVE Bazel

KSVE Bazel

Malaysia XI

Malaysia XI

Dundee United FC Xl

Dundee United FC Xl

Manchester United XI

Manchester United XI

Chesterfield Xl

Chesterfield Xl

shandong U20

shandong U20

Tottenham Hotspur XI

Tottenham Hotspur XI

Helders Elftal

Helders Elftal

Nautico Capibaribe U19

Nautico Capibaribe U19

Santos U19

Santos U19

England XI

England XI

Germany XI

Germany XI

Israel U20

Israel U20

Bulgaria U20

Bulgaria U20

Sudan U20

Sudan U20

Denmark U20

Denmark U20

Uruguay U19

Uruguay U19

Gap FC

Gap FC

Juventud Realteca

Juventud Realteca

Penarol La Mesilla

Penarol La Mesilla

Hearts Xl

Hearts Xl

Aston Villa Xl

Aston Villa Xl

FC Trasa

FC Trasa

Shahin Bushehr

Shahin Bushehr

Iran U21

Iran U21

Ghana U21

Ghana U21

Juventus U21

Juventus U21

Manchester City Xi

Manchester City Xi

Municipal Limeno

Municipal Limeno

Norway (w) U18

Norway (w) U18

Albacete U20

Albacete U20

Gelb-Weib Gorlitz

Gelb-Weib Gorlitz

AS Roma U19

AS Roma U19

Mexico U18

Mexico U18

Trancoso U17

Trancoso U17

Sp. Covilha U17

Sp. Covilha U17

Beneditense U17

Beneditense U17

U. Coimbra U17

U. Coimbra U17

Aljustrelense U17

Aljustrelense U17

Internacional CA  U17

Internacional CA U17

Bury Reserve

Bury Reserve

Salgueiros U19

Salgueiros U19

Burkina Faso U18

Burkina Faso U18

Estonia U16

Estonia U16

FC Gabrovnitsa 04

FC Gabrovnitsa 04

Arcebansa Chint Zamora Futsal

Arcebansa Chint Zamora Futsal

ASA Aarhus (w)

ASA Aarhus (w)

Odivelas U19

Odivelas U19

Corinthian-Casuals

Corinthian-Casuals

FC Rottenburg

FC Rottenburg

Al-Olomby

Al-Olomby

Al-Tarasana

Al-Tarasana

Al-Sowaihili

Al-Sowaihili

Al-Najma LBY

Al-Najma LBY

REAC Sportiskola Se U19

REAC Sportiskola Se U19

RTK Vaslo U19

RTK Vaslo U19

Bodajk FC Siofok U19

Bodajk FC Siofok U19

Tatabanya U19

Tatabanya U19

Al Wehda(OMA) (R)

Al Wehda(OMA) (R)

Al Ahli Dubai (R)

Al Ahli Dubai (R)

Slovenia U16

Slovenia U16

Korea Republic University XI

Korea Republic University XI

Al-Shabab (R)(UAE)

Al-Shabab (R)(UAE)

Thailand premier League All Stars

Thailand premier League All Stars

Grenoble II

Grenoble II

Toulouse Fontaines

Toulouse Fontaines

Mantois 78 FC

Mantois 78 FC

TSV Dollbergen

TSV Dollbergen

Netherlands Beloften

Netherlands Beloften

FV 09 Eschersheim

FV 09 Eschersheim

OSV Hannover

OSV Hannover

Felcsut U19

Felcsut U19

England C

England C

Dynamo Dresden (Youth)

Dynamo Dresden (Youth)

Ranchers Bees Kaduna

Ranchers Bees Kaduna

Gateway FC

Gateway FC

Peru (w)

Peru (w)

Colombia (w)

Colombia (w)

FC Academia Chisinau B

FC Academia Chisinau B

SC Tavriya  U21

SC Tavriya U21

TSV Uetersen

TSV Uetersen

Lichterfelder FC

Lichterfelder FC

Malta U23

Malta U23

Herfolge BKU19

Herfolge BKU19

Obolon Kiev U21

Obolon Kiev U21

Kryvbas U21

Kryvbas U21

Kaduna United FC

Kaduna United FC

Stockport County Reserve

Stockport County Reserve

South East Cougars U18

South East Cougars U18

North East Diamonds U18

North East Diamonds U18

Southern Blue Tongues U18

Southern Blue Tongues U18

Western Wolves U18

Western Wolves U18

Sampdoria U17

Sampdoria U17

Morocco(U16)

Morocco(U16)

Algeria U16

Algeria U16

FC Ramat Hasharon (w)

FC Ramat Hasharon (w)

Oman Selection

Oman Selection

Hapoel Hadera (w)

Hapoel Hadera (w)

Bnot Tivon (w)

Bnot Tivon (w)

Ironi Rishon Lezion (w)

Ironi Rishon Lezion (w)

Sharks FC

Sharks FC

Olympique de Beja(U19))

Olympique de Beja(U19))

A.S.Marsa U19

A.S.Marsa U19

Al-Shirqat

Al-Shirqat

Staf USM FC

Staf USM FC

EL Ahly U21

EL Ahly U21

Arab Contractors U21

Arab Contractors U21

SV Heide Paderborn

SV Heide Paderborn

FUS du Rabat U20

FUS du Rabat U20

JSM Jeunesse Sportive El Massi U20

JSM Jeunesse Sportive El Massi U20

Puerto Real CF

Puerto Real CF

Universidad de ChileU17

Universidad de ChileU17

Chivas Guadalajara U17

Chivas Guadalajara U17

Univ. CatolicaU17

Univ. CatolicaU17

Audax ItalianoU17

Audax ItalianoU17

Languedoc-Roussillon XI

Languedoc-Roussillon XI

Barry Town United

Barry Town United

Werder Bremen U23

Werder Bremen U23

FC Twente Enschede U23

FC Twente Enschede U23

Banni Yas (R)

Banni Yas (R)

Shahrdari TabrizU21

Shahrdari TabrizU21

Mes krmanU21

Mes krmanU21

Palestine U23

Palestine U23

Molde U16

Molde U16

Os Turn Fotball U16

Os Turn Fotball U16

Sogndal U16

Sogndal U16

HoddU16

HoddU16

Brann u16

Brann u16

Skogsvag IL U16

Skogsvag IL U16

Redlands United Reserve

Redlands United Reserve

Araripina PE

Araripina PE

Dynamo Kyiv U18

Dynamo Kyiv U18

Corinthians Paranaense PR

Corinthians Paranaense PR

Tunisia U16

Tunisia U16

TSV Crailsheim

TSV Crailsheim

Lokomotiva Praha

Lokomotiva Praha

Gold Coast United FC (R)

Gold Coast United FC (R)

TSV Aindling

TSV Aindling

Mexico U22

Mexico U22

Benfica All Star

Benfica All Star

AIK Stockholm

AIK Stockholm

Draupnir

Draupnir

SC Herzogenburg

SC Herzogenburg

Broadmesdow Magic

Broadmesdow Magic

Central Coast Lightning

Central Coast Lightning

Rocklea United Reserve

Rocklea United Reserve

Beenleigh Reserve

Beenleigh Reserve

Rocklea United

Rocklea United

NK Cakovec

NK Cakovec

loganholme (R)

loganholme (R)

loganholme

loganholme

Tunisia U19

Tunisia U19

FK Inkaras Kaunas

FK Inkaras Kaunas

Souths United SC (R)

Souths United SC (R)

Sierra Leone U21

Sierra Leone U21

Smena-Zenit St Petersburg

Smena-Zenit St Petersburg

Ceramica

Ceramica

Orgryte (w)

Orgryte (w)

Souths United SC

Souths United SC

SK Senci Doubravka

SK Senci Doubravka

AFC Leopards SC

AFC Leopards SC

Toowoomba Raiders

Toowoomba Raiders

Ayamonte CF

Ayamonte CF

Corintians RN

Corintians RN

Picton Rangers

Picton Rangers

Celtic XI

Celtic XI

VTC Football

VTC Football

Al-Sekka Al-Hadid

Al-Sekka Al-Hadid

Orzel Kolno

Orzel Kolno

Brisbane Olympic United Reserve

Brisbane Olympic United Reserve

Hapoel Rishon Le Zion (w)

Hapoel Rishon Le Zion (w)

WalesU23

WalesU23

Farjestadens GOIF

Farjestadens GOIF

Preussen 07 Hameln

Preussen 07 Hameln

South Russia Region (w) U19

South Russia Region (w) U19

Ural Region (w) U19

Ural Region (w) U19

Croatia U16

Croatia U16

Sibir Reserve(R)

Sibir Reserve(R)

Rot-Weiss Essen(Youth)

Rot-Weiss Essen(Youth)

BSV Olper 2000

BSV Olper 2000

Luobuluge

Luobuluge

Mann

Mann

Ausma Cure

Ausma Cure

Impuls Dilijan

Impuls Dilijan

FC Ingolstadt 04 (Youth)

FC Ingolstadt 04 (Youth)

SC Langenhagen

SC Langenhagen

FC Carl Zeiss Jena (Youth)

FC Carl Zeiss Jena (Youth)

Erzgebirge Aue (Youth)

Erzgebirge Aue (Youth)

Sfintul Gheorghe

Sfintul Gheorghe

Algeria U20

Algeria U20

SpVgg EGC Wirges

SpVgg EGC Wirges

SV Elversberg (Youth)

SV Elversberg (Youth)

VfL Kirchheim Teck

VfL Kirchheim Teck

BeninU16

BeninU16

Stuttgarter Kickers (Youth)

Stuttgarter Kickers (Youth)

SV Memmelsdorf

SV Memmelsdorf

VfB Possneck

VfB Possneck

SV Turkspor Bremen

SV Turkspor Bremen

Oberneuland (Youth)

Oberneuland (Youth)

Wulsdorf

Wulsdorf

Korea Republic U21

Korea Republic U21

New Zealand U18

New Zealand U18

Philadelphia Independence (w)

Philadelphia Independence (w)

Atlanta Beat (w)

Atlanta Beat (w)

RSV Wurges

RSV Wurges

SVA Bad Hersfeld

SVA Bad Hersfeld

Kickers Offenbach (Youth)

Kickers Offenbach (Youth)

RotWeiss Frankfurt

RotWeiss Frankfurt

SG Betzdorf

SG Betzdorf

Quartu 2000

Quartu 2000

Rakoczi OLUE U19

Rakoczi OLUE U19

Vissel Kobe  U23

Vissel Kobe U23

Kyoto Purple Sanga U23

Kyoto Purple Sanga U23

Dinamo Voronezh (w)

Dinamo Voronezh (w)

CS MIPAN

CS MIPAN

Gamba Osaka U23

Gamba Osaka U23

AGF Viby U19

AGF Viby U19

Genk XI

Genk XI

Cerezo Osaka U23

Cerezo Osaka U23

Naestved U19

Naestved U19

North Macedonia B

North Macedonia B

Sinar Dimaja Mai Sarah

Sinar Dimaja Mai Sarah

Togo U19

Togo U19

Kenya U19

Kenya U19

Nigeria U19

Nigeria U19

Corinthians Paulista U18

Corinthians Paulista U18

Chivas Guadalajara U18

Chivas Guadalajara U18

Mamelodi Sundowns U18

Mamelodi Sundowns U18

Lindsdals IF(w)

Lindsdals IF(w)

Madesjo IF (w)

Madesjo IF (w)

IFK Skoghall (w)

IFK Skoghall (w)

Skattkarrs IF (w)

Skattkarrs IF (w)

NKOpatijaU19

NKOpatijaU19

Vitesse AGOVV A1 U19

Vitesse AGOVV A1 U19

NK Pazinka U19

NK Pazinka U19

Naestved U17

Naestved U17

Sporting Cristal U17

Sporting Cristal U17

IFK Kumla (w)

IFK Kumla (w)

Helsingborgs DFF (w)

Helsingborgs DFF (w)

Derome BK (w)

Derome BK (w)

IK Tun (w)

IK Tun (w)

Notvikens IK (w)

Notvikens IK (w)

Lorby IF (w)

Lorby IF (w)

Almhults IF (w)

Almhults IF (w)

San Marino Calcio U21

San Marino Calcio U21

Hvidovre IF U17

Hvidovre IF U17

Vanlose U17

Vanlose U17

Cegled U19

Cegled U19

Jaszberenyi SE Vasas U19

Jaszberenyi SE Vasas U19

Hajduk Split U18

Hajduk Split U18

Lokomotiv Moscow U18

Lokomotiv Moscow U18

CD Nacional U18

CD Nacional U18

Dinamo Zagreb U18

Dinamo Zagreb U18

AZ Alkmaar U18

AZ Alkmaar U18

Impuls Dilijan B

Impuls Dilijan B

Pyunik C

Pyunik C

Csepal U19

Csepal U19

Nykobing Falster U19

Nykobing Falster U19

Naesby BK U19

Naesby BK U19

Tatabanyal Alaplvany U19

Tatabanyal Alaplvany U19

Szigetszentmiklosi U19

Szigetszentmiklosi U19

Svendborg fB U19

Svendborg fB U19

Blasmarks SK (w)

Blasmarks SK (w)

Infjardens SK  (w)

Infjardens SK (w)

Eneby BK (w)

Eneby BK (w)

Sjalevads IK (w)

Sjalevads IK (w)

Froso IF (w)

Froso IF (w)

Al-Wehda(LBY)

Al-Wehda(LBY)

Zambia U18

Zambia U18

Uganda U18

Uganda U18

South Africa U18

South Africa U18

Botswana U18

Botswana U18

Vac ujbuda U19

Vac ujbuda U19

Nazionale Lega Pro (Youth)

Nazionale Lega Pro (Youth)

IK Fyris (w)

IK Fyris (w)

Dalhem IF (w)

Dalhem IF (w)

IFK Akullsjon (w)

IFK Akullsjon (w)

Skepplanda BTK (w)

Skepplanda BTK (w)

Bajen DFF (w)

Bajen DFF (w)

Bele Barkarby (w)

Bele Barkarby (w)

SANNO University

SANNO University

sesdnU19

sesdnU19

AIK DFF (w)

AIK DFF (w)

Sundsvalls FK (w)

Sundsvalls FK (w)

Gimo IF FK (w)

Gimo IF FK (w)

Tierps IF (w)

Tierps IF (w)

Selanger FK (w)

Selanger FK (w)

Umedalens IF (w)

Umedalens IF (w)

Stensatra IF (w)

Stensatra IF (w)

Valbo FF (w)

Valbo FF (w)

Sollerod Vedbaek U19

Sollerod Vedbaek U19

Univ. Kindai

Univ. Kindai

Triangelns IK (w)

Triangelns IK (w)

Montenegro U16

Montenegro U16

MFK Petrzalka

MFK Petrzalka

Ope IF (w)

Ope IF (w)

Matfors IF (w)

Matfors IF (w)

Mezokovesd-Zsory U19

Mezokovesd-Zsory U19

Bocs Sport Kft U19

Bocs Sport Kft U19

Albinoleffe U20

Albinoleffe U20

Husqvarna (w)

Husqvarna (w)

Borens IK (w)

Borens IK (w)

Smedby AIS (w)

Smedby AIS (w)

SV Schwanberg

SV Schwanberg

Stangenas AIS (w)

Stangenas AIS (w)

Ipswich Invitational

Ipswich Invitational

Krokom Dvarsatt IF(w)

Krokom Dvarsatt IF(w)

Amterviks FF (w)

Amterviks FF (w)

Vastanfors IF FK (w)

Vastanfors IF FK (w)

Ulvakers IF (w)

Ulvakers IF (w)

Bollnas GIF (w)

Bollnas GIF (w)

Universidad Nacional Colombia

Universidad Nacional Colombia

Lira BK (w)

Lira BK (w)

Deportivo Capiata

Deportivo Capiata

USA (w) U16

USA (w) U16

Brisbane Invitational

Brisbane Invitational

Sevastopol PFK U21

Sevastopol PFK U21

Bad Bruckenau

Bad Bruckenau

Cerro Cora

Cerro Cora

Cerro Porteno PF

Cerro Porteno PF

FK Riga (w)

FK Riga (w)

Tukums-2000 (w)

Tukums-2000 (w)

El-Wady

El-Wady

Al-Taif Team

Al-Taif Team

SV Weil

SV Weil

Niigata XI U17

Niigata XI U17

County team Altoaditji

County team Altoaditji

Imanta (w)

Imanta (w)

Plavinas DM (w)

Plavinas DM (w)

Skonto Ceriba 46 Vsk (w)

Skonto Ceriba 46 Vsk (w)

Liepajas Metalurgs (w)

Liepajas Metalurgs (w)

FSV Wacker 03 Gotha

FSV Wacker 03 Gotha

Barnsley Xl

Barnsley Xl

Atletico Calatayud

Atletico Calatayud

Lydbrook AFC

Lydbrook AFC

Everton XI

Everton XI

Antonia

Antonia

Mexico U19

Mexico U19

Kenya U23

Kenya U23

KenyaU23

KenyaU23

Bolton Wanderers XI

Bolton Wanderers XI

Partizan Bardejov

Partizan Bardejov

Wiegand Robin Park

Wiegand Robin Park

Roslagsbro IF (w)

Roslagsbro IF (w)

Costa Calida CF

Costa Calida CF

Queens Park Rangers XI

Queens Park Rangers XI

Dag and Red Xi

Dag and Red Xi

Arsenal XI

Arsenal XI

ArgentinaU16

ArgentinaU16

Aichi Prefecture Toyota City XIU16

Aichi Prefecture Toyota City XIU16

Widzew lodz (Youth)

Widzew lodz (Youth)

Nagoya Grampus Aichi Prefecture Toyota City XI U16

Nagoya Grampus Aichi Prefecture Toyota City XI U16

Galatasaray U17

Galatasaray U17

Barcelona U17

Barcelona U17

Academia Gheorghe Hagi U17

Academia Gheorghe Hagi U17

Mali U21

Mali U21

Nagykutas (w)

Nagykutas (w)

Belvarosi Noi LC (w)

Belvarosi Noi LC (w)

FC Ursidos Stauceni

FC Ursidos Stauceni

Nordvest FC U17

Nordvest FC U17

Nordvest FC U19

Nordvest FC U19

Vigor MocidadeU17

Vigor MocidadeU17

AD Sao RomaoU17

AD Sao RomaoU17

Leiria e MarrazesU17

Leiria e MarrazesU17

CO MontijoU17

CO MontijoU17

Thisted FC U17

Thisted FC U17

Vanlose U19

Vanlose U19

Equatorial Guinea U20

Equatorial Guinea U20

Moissy Cramayel

Moissy Cramayel

La Vitreenne FC

La Vitreenne FC

Shizuoka XI U19

Shizuoka XI U19

GhanaU19

GhanaU19

Kolding FC U19

Kolding FC U19

Sonderborg FremadU17

Sonderborg FremadU17

Egypt U16

Egypt U16

Somalia U17

Somalia U17

Gateshead Am

Gateshead Am

VVV Venlo(w)

VVV Venlo(w)

Libya U23

Libya U23

Kazakhstan U20

Kazakhstan U20

Racing Levallois U19

Racing Levallois U19

Llanrhaeadr

Llanrhaeadr

OID Talavera Futsal

OID Talavera Futsal

Diosgyor VTK BU19

Diosgyor VTK BU19

Ozdi FC U19

Ozdi FC U19

Hevesi LSC U19

Hevesi LSC U19

Putnok Vse U19

Putnok Vse U19

Felsotarkany U19

Felsotarkany U19

FC Tiszaujvaros U19

FC Tiszaujvaros U19

EGRI FC U19

EGRI FC U19

Kazincbarcika U19

Kazincbarcika U19

HOLCIM SC U19

HOLCIM SC U19

Tiszalok VSE U19

Tiszalok VSE U19

EstoniaU23

EstoniaU23

Turkmenistan U21

Turkmenistan U21

Dolphins FC PH

Dolphins FC PH

JUTH

JUTH

River Plate U17

River Plate U17

Boca Juniors U17(Youth)

Boca Juniors U17(Youth)

Pumas UNAM U17

Pumas UNAM U17

Penarol U17

Penarol U17

Sao PauloU17

Sao PauloU17

Club America U17

Club America U17

Mazur Elk

Mazur Elk

Valencia U20

Valencia U20

Al-Raed U21

Al-Raed U21

Al-EttifaqU21

Al-EttifaqU21

Al-Taawon U21

Al-Taawon U21

Japan U21

Japan U21

Egypt (w)

Egypt (w)

Al-Nasser

Al-Nasser

South Korea XI U23

South Korea XI U23

Wales (w) U16

Wales (w) U16

NajranU21

NajranU21

Vasco da Gama(RJ)U23

Vasco da Gama(RJ)U23

Al-Hazm U21

Al-Hazm U21

Moldova U23

Moldova U23

SE Matsubara

SE Matsubara

Al Wehda U21(KSA)

Al Wehda U21(KSA)

CR Lazio LND U19

CR Lazio LND U19

Sanyo Electric Sumoto

Sanyo Electric Sumoto

union De Curtidores

union De Curtidores

Chad U23

Chad U23

Hapoel Ironi Rishon LeZion (w)

Hapoel Ironi Rishon LeZion (w)

Basque XI

Basque XI

Paris Saint Germain Reserve

Paris Saint Germain Reserve

American Samoa U16

American Samoa U16

Skogsvag Sotra U19

Skogsvag Sotra U19

Karanba Am U19

Karanba Am U19

Arsenal-2 Kyev

Arsenal-2 Kyev

Sorlandslaget FVN

Sorlandslaget FVN

Snim

Snim

Liga de Loja

Liga de Loja

Funorte EC

Funorte EC

CD Cobresol FBC

CD Cobresol FBC

Viktoria Zizkov U19

Viktoria Zizkov U19

Cameroon U21

Cameroon U21

Sudan U23

Sudan U23

UkraineU23

UkraineU23

Southern Cross Utd

Southern Cross Utd

Volga Nizhny Novgorod (R)

Volga Nizhny Novgorod (R)

Bangladesh (w)

Bangladesh (w)

Recreativo Caala

Recreativo Caala

Deportivo Carapegua

Deportivo Carapegua

Turkey U23

Turkey U23

Russia U23

Russia U23

Miramar PB

Miramar PB

J-League Xl

J-League Xl

Magic Jack (w)

Magic Jack (w)

Guinea U16

Guinea U16

Red Bull Salzburg U16

Red Bull Salzburg U16

Alania Reserve

Alania Reserve

Kazakhstan U16

Kazakhstan U16

ABCD

ABCD

Fc Remscheid

Fc Remscheid

Shaoxing Keqiao Yuejia

Shaoxing Keqiao Yuejia

FC Verden 04

FC Verden 04

Jose Maria

Jose Maria

La Hu

La Hu

Tamara

Tamara

Corsica

Corsica

AIK Fotboll U18

AIK Fotboll U18

Al Nasr SC U18

Al Nasr SC U18

FV Graben

FV Graben

Rakhmonov Qom Hausdorff

Rakhmonov Qom Hausdorff

Univ Catolica U20

Univ Catolica U20

Alianza Lima U20

Alianza Lima U20

Caracas Futbol Club U20

Caracas Futbol Club U20

France 98

France 98

AjaxU17

AjaxU17

Atletico Madrid U17

Atletico Madrid U17

Corintians U17

Corintians U17

Lithuania B

Lithuania B

KV Hooikt

KV Hooikt

Goteborg U20

Goteborg U20

BahiaU20

BahiaU20

K.Stormvogels Haasrode

K.Stormvogels Haasrode

Muangkan FC

Muangkan FC

Japan University Youth

Japan University Youth

Sint-Pauwels

Sint-Pauwels

Flamengo (RJ)  U15

Flamengo (RJ) U15

Schoneiche

Schoneiche

Richelle United

Richelle United

SC Feyenoord

SC Feyenoord

SC Erica

SC Erica

AWC

AWC

Nemelaer

Nemelaer

Algeria U21

Algeria U21

Palestine  U21

Palestine U21

Sudan U18

Sudan U18

Iraq U18

Iraq U18

Bahrain U18

Bahrain U18

Kuwait U18

Kuwait U18

Heerlen

Heerlen

Berlin Ankaraspor

Berlin Ankaraspor

Ipswich XI

Ipswich XI

Hou Sixian selected the team

Hou Sixian selected the team

Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim

Magdeburg Am

Magdeburg Am

Glenn Hoddle Academy

Glenn Hoddle Academy

Wlokniarz Zelow

Wlokniarz Zelow

Rozwoj II Katowice

Rozwoj II Katowice

LZS Turbia

LZS Turbia

Alit Ozarow

Alit Ozarow

Start Namyslow

Start Namyslow

Olympic Teteven

Olympic Teteven

Sudan U16

Sudan U16

MLS All-Stars

MLS All-Stars

Cardoba

Cardoba

Runcorn FC Halton

Runcorn FC Halton

Oxford City XI

Oxford City XI

Abbotsford Mariners

Abbotsford Mariners

Derby XI

Derby XI

Leicester City XI

Leicester City XI

CD Arguineguin

CD Arguineguin

Mark Nicol

Mark Nicol

Namestovo

Namestovo

Neff supporting Simic

Neff supporting Simic

AFC Emley

AFC Emley

Peterborough XI

Peterborough XI

Doxa Rodiani

Doxa Rodiani

Southend XI

Southend XI

Norwich special team

Norwich special team

Mayotte

Mayotte

CfF Franen

CfF Franen

HIK Hanko

HIK Hanko

Crystal Palace Xl

Crystal Palace Xl

Cambridge United XI

Cambridge United XI

AD Sabinanigo

AD Sabinanigo

bu li liu lang

bu li liu lang

Nyiregyhoza Spartacus FC (w)

Nyiregyhoza Spartacus FC (w)

Pater Nagypali (w)

Pater Nagypali (w)

ASD Pontevecchio

ASD Pontevecchio

Nyiregyhaza (w)

Nyiregyhaza (w)

Ajax Amsterdam XI

Ajax Amsterdam XI

Apollon Arneas

Apollon Arneas

Atalanta Bergamo

Atalanta Bergamo

Saarbrucken Am

Saarbrucken Am

Ada Velipoje(w)

Ada Velipoje(w)

At. Malveira U17

At. Malveira U17

Montemor U17

Montemor U17

Tomelloso

Tomelloso

Sanjoanense U19

Sanjoanense U19

Ascot United

Ascot United

Wembley

Wembley

Mons U21

Mons U21

Barkingside

Barkingside

Basel U19

Basel U19

Saint Quentin U19

Saint Quentin U19

Chile U25

Chile U25

ATM Lumut U23

ATM Lumut U23

Majlis Perbandaran Muar U23

Majlis Perbandaran Muar U23

Puertollano Futsal

Puertollano Futsal

Yemen U21

Yemen U21

Solomon Islands (w)

Solomon Islands (w)

Cook Islands (w)

Cook Islands (w)

El Salvador (w)

El Salvador (w)

Vanuatu (w)

Vanuatu (w)

Nepal  (w)

Nepal (w)

St. Vincent   Grenadines  (w)

St. Vincent Grenadines (w)

Sri Lanka (w)

Sri Lanka (w)

Belize   (w)

Belize (w)

Antigua   Barbuda   (w)

Antigua Barbuda (w)

Samoa (w)

Samoa (w)

American Samoa (w)

American Samoa (w)

New Caledonia  (w)

New Caledonia (w)

Bhutan  (w)

Bhutan (w)

Cyprus (w)

Cyprus (w)

Moldova (w)

Moldova (w)

Lesotho (w)

Lesotho (w)

Sierra Leone  (w)

Sierra Leone (w)

Comoros (w)

Comoros (w)

Swaziland  (w)

Swaziland (w)

Pakistan(w)

Pakistan(w)

Denmark (w) U23

Denmark (w) U23

Evoikos Chalkida

Evoikos Chalkida

Panargeaikos Agros

Panargeaikos Agros

Genclerbirligi Oftasspor

Genclerbirligi Oftasspor

Inegol Spor Klubu U18

Inegol Spor Klubu U18

Al-Riyadh U21

Al-Riyadh U21

Undy Athletic

Undy Athletic

Guangdong Haiyin (w)

Guangdong Haiyin (w)

Pardubice (w)

Pardubice (w)

Marseille U20

Marseille U20

Manchester City U20

Manchester City U20

korea U22

korea U22

Adelaide 36ers

Adelaide 36ers

Perth Wildcats BA

Perth Wildcats BA

Townsville Crocodiles

Townsville Crocodiles

Laos U21

Laos U21

Digenis Lakkomatos

Digenis Lakkomatos

Manchester United Youth

Manchester United Youth

Belgium (w) U20

Belgium (w) U20

Peru U16

Peru U16

At-Taji

At-Taji

Saudi Arabia B

Saudi Arabia B

Oststeinbeker SV

Oststeinbeker SV

JC Sport Girls (w)

JC Sport Girls (w)

Santacrucena

Santacrucena

El Hamam

El Hamam

Kosovo U17

Kosovo U17

Ngom Egdabya

Ngom Egdabya

Al-Ouroba

Al-Ouroba

Al Suqoor(LBY)

Al Suqoor(LBY)

Al-Anen Alaam

Al-Anen Alaam

Russia U15

Russia U15

Indonesia XI

Indonesia XI

Swaziland U20

Swaziland U20

Yemen U18

Yemen U18

Hamburger Stars

Hamburger Stars

Ronaldo -Zidane and Friends

Ronaldo -Zidane and Friends

Spain League XI

Spain League XI

Africa United XI

Africa United XI

Bargh Shiraz U23

Bargh Shiraz U23

Naft Tehran U23

Naft Tehran U23

Sepahan U23

Sepahan U23

GSD Nuvla San Felice

GSD Nuvla San Felice

Zenit St. Petersburg U18

Zenit St. Petersburg U18

AS Union Quinto

AS Union Quinto

Drachtster Boys

Drachtster Boys

VFB Fortuna Chemnitz

VFB Fortuna Chemnitz

El Ahly Cairo U17

El Ahly Cairo U17

Univ Catolica U17

Univ Catolica U17

Santiago Wanderers U17

Santiago Wanderers U17

Cambridge University

Cambridge University

Rising Stars

Rising Stars

Trairiense CE

Trairiense CE

Crateus CE

Crateus CE

Vader lattice Keogh

Vader lattice Keogh

Kaysar

Kaysar

Hebros

Hebros

Hong Kong U17

Hong Kong U17

Macau U17

Macau U17

History of the Cara Dhabi Nica

History of the Cara Dhabi Nica

GornikWesola

GornikWesola

Tytan Donetsk

Tytan Donetsk

Dopiewo

Dopiewo

JaninaLibiaz

JaninaLibiaz

AS Asti

AS Asti

Suomi XI

Suomi XI

Soler  Kouga Wicki

Soler Kouga Wicki

King Delux FC

King Delux FC

Metalist B

Metalist B

Melbourne Heart FC XI

Melbourne Heart FC XI

Ukraine B U21

Ukraine B U21

NW Shining Stars

NW Shining Stars

SD Paranaense

SD Paranaense

Montenegro  (w)U17

Montenegro (w)U17

Switzerland  (w)U16

Switzerland (w)U16

Morocco U19

Morocco U19

Algeria U19

Algeria U19

Mauritania U19

Mauritania U19

EIF Ekenas (w)

EIF Ekenas (w)

TJK Tampere (w)

TJK Tampere (w)

KuRy (w)

KuRy (w)

Aifk  (w)

Aifk (w)

Mariehamm  (w)

Mariehamm (w)

FS Africa U16

FS Africa U16

King Deliux

King Deliux

San Antonio Scorpions

San Antonio Scorpions

Aspire Qatar U19

Aspire Qatar U19

Montenegro U18

Montenegro U18

Qingdao Sunco

Qingdao Sunco

Liberia U20

Liberia U20

Niger U19

Niger U19

Italy (w) U20

Italy (w) U20

Hollviken (w)

Hollviken (w)

SC Waterloo

SC Waterloo

Boca Juniors Beach Soccer

Boca Juniors Beach Soccer

Santos Beach Soccer

Santos Beach Soccer

Qatar  (w)

Qatar (w)

Bilbao U17

Bilbao U17

Feyenoord U17

Feyenoord U17

Tongjin FC U17

Tongjin FC U17

NK Rudar Labin U19

NK Rudar Labin U19

Mississauga Eagles FC U19

Mississauga Eagles FC U19

Bangladesh U22

Bangladesh U22

Nepal U22

Nepal U22

YemenU22

YemenU22

AE Sapiranga U20

AE Sapiranga U20

Oman U22

Oman U22

Iraq U22

Iraq U22

Pakistan U22

Pakistan U22

Sri Lanka U22

Sri Lanka U22

Syria U22

Syria U22

Saudi Arabia U22

Saudi Arabia U22

Bahrain U22

Bahrain U22

Qatar U22

Qatar U22

Maldives U22

Maldives U22

Iran U22

Iran U22

Kuwait U22

Kuwait U22

Jordan U22

Jordan U22

Indonesia U22

Indonesia U22

Australia U22

Australia U22

Timor Leste U22

Timor Leste U22

North Korea U22

North Korea U22

Hong Kong U22

Hong Kong U22

Cambodia U22

Cambodia U22

Laos U22

Laos U22

Malaysia U22

Malaysia U22

Vietnam U22

Vietnam U22

Chinese Taipei U22

Chinese Taipei U22

Myanmar U22

Myanmar U22

CN Sports Argentina

CN Sports Argentina

Graz U19

Graz U19

Real Madrid Veteran

Real Madrid Veteran

Veit/Glan (w)

Veit/Glan (w)

Dinamo Moscow U18

Dinamo Moscow U18

USA All Stars

USA All Stars

Mexico All Stars

Mexico All Stars

TuS Lingen

TuS Lingen

Ajax U15

Ajax U15

Isle of Man

Isle of Man

SV Huizen

SV Huizen

Recklinghausen

Recklinghausen

Jersey

Jersey

Metalurg Donetsk B

Metalurg Donetsk B

Grun Weiss Piesteritz

Grun Weiss Piesteritz

Juventud Escuintleca

Juventud Escuintleca

VV Helvoirt

VV Helvoirt

SC Freiburg U21

SC Freiburg U21

VV Heeswijk

VV Heeswijk

Malaga U21

Malaga U21

SV Heiligenkreuz

SV Heiligenkreuz

Hungary U23

Hungary U23

Indonesia Super League All Star

Indonesia Super League All Star

West Bromwich XI

West Bromwich XI

Alsager Town

Alsager Town

Burnley XI

Burnley XI

santa pola CF

santa pola CF

FC  L

FC L

RKSV Bekkerveld

RKSV Bekkerveld

VfB Alstatte 1924

VfB Alstatte 1924

J-League Team As One

J-League Team As One

J-League XI

J-League XI

Wycombe XI

Wycombe XI

La Jonquera CF

La Jonquera CF

Racing Vilalbes

Racing Vilalbes

Maccabi

Maccabi

Taebla JK

Taebla JK

Sarajevo U19

Sarajevo U19

Heswall

Heswall

Curacao U20

Curacao U20

Dominican Republic U20

Dominican Republic U20

Barbados U20

Barbados U20

FC Porza

FC Porza

Kortemark

Kortemark

CD Logrones

CD Logrones

Chorrillo

Chorrillo

Omegna Calcio

Omegna Calcio

SV Raika Langenfeld

SV Raika Langenfeld

Csepel  (w)

Csepel (w)

Atromitos Pireus

Atromitos Pireus

Chicago Inferno SC

Chicago Inferno SC

CSC

CSC

Kuyt

Kuyt

Berger

Berger

Eebjjerg

Eebjjerg

Sydalliancen

Sydalliancen

Flon

Flon

ArgentinaU21

ArgentinaU21

Gold Coast United U18

Gold Coast United U18

Liaoning FA U18

Liaoning FA U18

Sampdoria U18

Sampdoria U18

Hangzhou Greentown U18

Hangzhou Greentown U18

North Korea U18

North Korea U18

Benfica U18

Benfica U18

Shizuoka XI U18

Shizuoka XI U18

Nagoya Grampus XI U16

Nagoya Grampus XI U16

Valencia Selection U20

Valencia Selection U20

Maia Lidador U17

Maia Lidador U17

FiaesU17

FiaesU17

Cowdenbeath (w)

Cowdenbeath (w)

U. Coimbra U19

U. Coimbra U19

Shizuoka U18

Shizuoka U18

Atletico Cultural U17

Atletico Cultural U17

CartaxoU17

CartaxoU17

FK Poeshevo

FK Poeshevo

Iran (w) U17

Iran (w) U17

Ukraine B  (w) U21

Ukraine B (w) U21

Schleswig Holstein Selection U17

Schleswig Holstein Selection U17

NKVrsar

NKVrsar

Tomislav

Tomislav

Al-Shoalah U21

Al-Shoalah U21

NK Nedelisce

NK Nedelisce

NK Slunj

NK Slunj

NK Ivancica Ivanec

NK Ivancica Ivanec

Mladost Repusnica

Mladost Repusnica

Zrinski Tordinci

Zrinski Tordinci

Mladost Mali Otok

Mladost Mali Otok

Zagorec

Zagorec

NK Vinodol Novi Vinodolski

NK Vinodol Novi Vinodolski

Issy FF  (w)

Issy FF (w)

United Overpelt-Lommel (w)

United Overpelt-Lommel (w)

Damevoetbal Lanaken   (w)

Damevoetbal Lanaken (w)

Le Havre Frileuse U19

Le Havre Frileuse U19

Moldova U18

Moldova U18

Xghajra Tornados

Xghajra Tornados

Oratory Youths

Oratory Youths

St. Lawrence Spurs

St. Lawrence Spurs

Kalkara

Kalkara

CF Sparta Selemet

CF Sparta Selemet

PFC Velbazhd Kyustendil U19

PFC Velbazhd Kyustendil U19

Livorno U19

Livorno U19

Turkey B

Turkey B

North Macedonia U18

North Macedonia U18

Fiammamonza (w)

Fiammamonza (w)

Fortitudo (w)

Fortitudo (w)

Torremolinos

Torremolinos

Seville selected team

Seville selected team

Africa Champion XI

Africa Champion XI

Zoryas U19

Zoryas U19

Guam (w) U16

Guam (w) U16

Sri Lanka (w) U16

Sri Lanka (w) U16

Stockport U21

Stockport U21

IrelandU16

IrelandU16

Canada U18

Canada U18

Beijing Guoan Old Boy

Beijing Guoan Old Boy

Shanghai Stars

Shanghai Stars

Shaanxi Jiaxin

Shaanxi Jiaxin

Sichuan Swellfun

Sichuan Swellfun

Italy Serie B XI

Italy Serie B XI

Russia Division 1 XI

Russia Division 1 XI

AS Roma U17

AS Roma U17

CR Lazio LND U17

CR Lazio LND U17

Lazio U17

Lazio U17

Citta Marino U17

Citta Marino U17

Czech Republic Futsal U21

Czech Republic Futsal U21

Belarus Futsal U21

Belarus Futsal U21

Portugal Futsal U21

Portugal Futsal U21

Iran Futsal U21

Iran Futsal U21

Slovakia Futsal U21

Slovakia Futsal U21

Bury U21

Bury U21

Guarany-SE Youth

Guarany-SE Youth

Guaicurus (Youth)

Guaicurus (Youth)

Lideral Youth

Lideral Youth

Itauna Youth

Itauna Youth

Sao Mateus (Youth)

Sao Mateus (Youth)

Tocantinopolis Youth

Tocantinopolis Youth

CA Ceuta

CA Ceuta

Mora CF

Mora CF

TuS Dornberg

TuS Dornberg

Gateshead U18

Gateshead U18

Canvey Island U18

Canvey Island U18

Tunisia U21

Tunisia U21

Cha Grande PE

Cha Grande PE

Quissama

Quissama

Dnipro Kiev

Dnipro Kiev

Wales Indoor Soccer

Wales Indoor Soccer

Gibraltar Indoor Soccer

Gibraltar Indoor Soccer

San Marino Indoor Soccer

San Marino Indoor Soccer

Denmark Indoor Soccer

Denmark Indoor Soccer

Switzerland  Indoor Soccer

Switzerland Indoor Soccer

Sweden  Indoor Soccer

Sweden Indoor Soccer

Retro Cherkasskaya

Retro Cherkasskaya

Sant'Antonio Abate

Sant'Antonio Abate

Deportivo Quevedo

Deportivo Quevedo

Aspire Qatar U18

Aspire Qatar U18

Fluminense U18

Fluminense U18

Zamalek U18

Zamalek U18

Aspire International  U18

Aspire International U18

Esperance U18

Esperance U18

Inter Milan U18

Inter Milan U18

Al-Nasr U18

Al-Nasr U18

Malagueno B

Malagueno B

NK Lekenik

NK Lekenik

Kryvbas Reserve

Kryvbas Reserve

Gornyak Krivoy Rog

Gornyak Krivoy Rog

Montesilvano Futsal

Montesilvano Futsal

Melbourne Phoenix U20

Melbourne Phoenix U20

Norte AmericaU20

Norte AmericaU20

HNK Rijeka U20

HNK Rijeka U20

Recreativo Huelva U20

Recreativo Huelva U20

Honefoss U20

Honefoss U20

SL Benfica Futsal

SL Benfica Futsal

AR Feixie Luo indoor

AR Feixie Luo indoor

logstor

logstor

Gornyak Sport

Gornyak Sport

WKS Wielun

WKS Wielun

Belize  U20(w)

Belize U20(w)

Nembe City FC

Nembe City FC

Ostersunds FK U21

Ostersunds FK U21

malta (w) (U16)

malta (w) (U16)

Israel (w) U16

Israel (w) U16

Greece (w) U16

Greece (w) U16

Azerbaijan (w) U16

Azerbaijan (w) U16

Tyumen Indoor Soccer

Tyumen Indoor Soccer

Morocco U22

Morocco U22

Turkey U22

Turkey U22

Santa Clara U19

Santa Clara U19

Oldham AthletiU21

Oldham AthletiU21

FafeU19

FafeU19

Romania (w) U16

Romania (w) U16

Serbia (w) U16

Serbia (w) U16

Slovakia (w) U16

Slovakia (w) U16

Moldova (w) U16

Moldova (w) U16

Iceland U16

Iceland U16

Faroe Islands U16

Faroe Islands U16

Spartak Shchyolkovo

Spartak Shchyolkovo

Caillat Ayma Di Indoor soccer

Caillat Ayma Di Indoor soccer

FC Tbilisi Indoor soccer

FC Tbilisi Indoor soccer

Baku XI

Baku XI

Qingdao FC

Qingdao FC

Old Melburnians SC

Old Melburnians SC

Sunbury United

Sunbury United

Elwood City

Elwood City

Western Eagles

Western Eagles

Kobre M victory

Kobre M victory

New Zealand U19

New Zealand U19

Portugal (w) U17

Portugal (w) U17

Ireland  U16 (w)

Ireland U16 (w)

Botafogo/SP U17

Botafogo/SP U17

Marina CSA Futsal

Marina CSA Futsal

Gambia U18

Gambia U18

Belarus (w) U16

Belarus (w) U16

Kazakhstan (w) U16

Kazakhstan (w) U16

Russia (w) U16

Russia (w) U16

Ukraine (w) U16

Ukraine (w) U16

Bosnia U18

Bosnia U18

Malaga U17

Malaga U17

Guangxi Zhuang (w)

Guangxi Zhuang (w)

Latvia U23

Latvia U23

Aarhus AGF U18

Aarhus AGF U18

UdineseU18

UdineseU18

PortoU18

PortoU18

Carpi U19

Carpi U19

RadiU19

RadiU19

CartanU19

CartanU19

Cotia FC (w)

Cotia FC (w)

As Rafferty silk (w)

As Rafferty silk (w)

Juventus Veteran

Juventus Veteran

Arsenal U15

Arsenal U15

Kosovo U20

Kosovo U20

Sao Caetano (w)

Sao Caetano (w)

Sportfreunde Troisdorf

Sportfreunde Troisdorf

Belkovice-Lastany

Belkovice-Lastany

Nieheim

Nieheim

Probostov

Probostov

Sporting Lisbon Futsal

Sporting Lisbon Futsal

RFC Malmundaria

RFC Malmundaria

Zandhoven SK

Zandhoven SK

Klosterneuburg

Klosterneuburg

RWE Eemsmond

RWE Eemsmond

Schleswig 06

Schleswig 06

Quaker 1888

Quaker 1888

SK Scharding

SK Scharding

SV Leones 1929

SV Leones 1929

RKVV Volharding

RKVV Volharding

Darwen FC

Darwen FC

TuS Celle

TuS Celle

Mondragon

Mondragon

Madese Boys

Madese Boys

VV Steenwijk

VV Steenwijk

St Mirren XI

St Mirren XI

PAOK Alexandra

PAOK Alexandra

Chadderton FC

Chadderton FC

CD Lemos

CD Lemos

Steenbergen

Steenbergen

Test 1

Test 1

Test 2

Test 2

Stevenage XI

Stevenage XI

Seleccion Val D'Aran

Seleccion Val D'Aran

CD Toralense

CD Toralense

Dufftown

Dufftown

Rappresentativa Sappada

Rappresentativa Sappada

UD Barbadas

UD Barbadas

DSV 1900

DSV 1900

Santhia Calcio

Santhia Calcio

Seleccion Canarias

Seleccion Canarias

Leyton Orient XI

Leyton Orient XI

Reading XI

Reading XI

Exeter City XI

Exeter City XI

Crawley Town XI

Crawley Town XI

UD Pilas

UD Pilas

Belgium (w) U21

Belgium (w) U21

China Veteran

China Veteran

Brasil Veteran

Brasil Veteran

Nea tonia

Nea tonia

Antigua   Barbuda  U17(w)

Antigua Barbuda U17(w)

Grenada U17(w)

Grenada U17(w)

Slatina Radenci

Slatina Radenci

Zaglebie Lubin (w)

Zaglebie Lubin (w)

malta (w) (U19)

malta (w) (U19)

Atletico San Jose

Atletico San Jose

Vitoria BA U17

Vitoria BA U17

Al-Nahdha U21

Al-Nahdha U21

Shanghai U18

Shanghai U18

JiLin U18

JiLin U18

ZheJiang U18

ZheJiang U18

Shaanxi U18

Shaanxi U18

shandongU18

shandongU18

SiChuan U18

SiChuan U18

Liaoning  U18

Liaoning U18

HuBei U18

HuBei U18

Shanghai (w) U18

Shanghai (w) U18

Beijing (w) U18

Beijing (w) U18

Hubei (w) U18

Hubei (w) U18

Hebei (w) U18

Hebei (w) U18

Liaoning (w) U18

Liaoning (w) U18

Jiefangjun (w) U18

Jiefangjun (w) U18

Jiangsu (w) U18

Jiangsu (w) U18

Henan (w) U18

Henan (w) U18

Niger U20

Niger U20

Al-Jeel Youths

Al-Jeel Youths

Gibraltar U19

Gibraltar U19

Wifaq Bouznika

Wifaq Bouznika

Peniscola Futsal

Peniscola Futsal

Guinea Bissau (U20)(w)

Guinea Bissau (U20)(w)

Ivory Coast (w) U20

Ivory Coast (w) U20

Burkina Faso (w) U20

Burkina Faso (w) U20

Exeter City U21

Exeter City U21

REAC Sportiskola Se

REAC Sportiskola Se

Strabane Athletic

Strabane Athletic

Tuna Luso(w)

Tuna Luso(w)

Colombia U18

Colombia U18

BoliviaU18

BoliviaU18

PeruU18

PeruU18

GuatemalaU18

GuatemalaU18

Ecuador U18

Ecuador U18

Venezuela U18

Venezuela U18

Arminia Bielefeld B

Arminia Bielefeld B

Rodange 91

Rodange 91

Saudi Arabia Futsal

Saudi Arabia Futsal

LibyaU16

LibyaU16

Minas MG

Minas MG

HBOK

HBOK

Aspire Academy U16

Aspire Academy U16

SV.Marken

SV.Marken

Iran U15

Iran U15

c Magna(Am)

c Magna(Am)

FC Rasnov

FC Rasnov

Moscow U21

Moscow U21

Argentina U18

Argentina U18

Kabuscorp do Palanca

Kabuscorp do Palanca

Defence SC

Defence SC

El-Ahli Atbara

El-Ahli Atbara

FC Espoo U19

FC Espoo U19

USA U15

USA U15

Stockerau

Stockerau

Nay Pyi Taw FC

Nay Pyi Taw FC

Husqvarna FF U21

Husqvarna FF U21

Slovakia U23

Slovakia U23

Czech Republic U23

Czech Republic U23

Belenenses Futsal

Belenenses Futsal

Vitoria dos Olivais Futsal

Vitoria dos Olivais Futsal

Vila Verde Futsal

Vila Verde Futsal

Sporting Braga Futsal

Sporting Braga Futsal

Povoa Futsal

Povoa Futsal

Boavista FC Futsal

Boavista FC Futsal

Fundao Futsal

Fundao Futsal

Rio Ave Futsal

Rio Ave Futsal

Academica Coimbra Futsal

Academica Coimbra Futsal

Cascais Futsal

Cascais Futsal

Leoes de Porto Salvo Futsal

Leoes de Porto Salvo Futsal

Modicus Futsal

Modicus Futsal

Croatia (w) U18

Croatia (w) U18

Montenegro  (w)U18

Montenegro (w)U18

Greece (w) U18

Greece (w) U18

Bosnia (w) U18

Bosnia (w) U18

Olympic Azzaweya

Olympic Azzaweya

France B (w)

France B (w)

Undrid FF Torshavn

Undrid FF Torshavn

FC Linkoping City

FC Linkoping City

Canada U16

Canada U16

ASA Luanda

ASA Luanda

Bulgaria (w) U16

Bulgaria (w) U16

Senna Xiqiewan o

Senna Xiqiewan o

Araz Nakhchivan Futsal

Araz Nakhchivan Futsal

Sichuan Longfor

Sichuan Longfor

Guangdong Southern Tigers

Guangdong Southern Tigers

Inner Mongolia Zhongyou

Inner Mongolia Zhongyou

Lithuania (w) U16

Lithuania (w) U16

Moldova U20

Moldova U20

Georgia (U16)(w)

Georgia (U16)(w)

Azerbaijan (w) U18

Azerbaijan (w) U18

Israel (w) U18

Israel (w) U18

Southern Stars

Southern Stars

Paulista/SP (w)

Paulista/SP (w)

America Sao Manuel/SP(w)

America Sao Manuel/SP(w)

Rayo Vallecano U17

Rayo Vallecano U17

ABD Botucatu SP(w)

ABD Botucatu SP(w)

Afghanistan U17

Afghanistan U17

Bosnia-Herzeg U16

Bosnia-Herzeg U16

Hebei Zhuoao

Hebei Zhuoao

FK Banik Sokolov U19

FK Banik Sokolov U19

HB Koge U20

HB Koge U20

FK Sarajevo Youth

FK Sarajevo Youth

ASK Riedlingsdorf

ASK Riedlingsdorf

NK Omladinac Vranjic

NK Omladinac Vranjic

FC Bergheim 2000

FC Bergheim 2000

Bochenski Klub Sportowy

Bochenski Klub Sportowy

Poland (w) U16

Poland (w) U16

Slovenia (w) U16

Slovenia (w) U16

Hungary (w) U16

Hungary (w) U16

VVAZSV

VVAZSV

Heikendorfer SV

Heikendorfer SV

Germania Bargau

Germania Bargau

SC Pantaleon/Erla

SC Pantaleon/Erla

FC Horst

FC Horst

Serbia (w) U18

Serbia (w) U18

TuPS Tuusula

TuPS Tuusula

Latvia (w) U18

Latvia (w) U18

Lithuania (w) U18

Lithuania (w) U18

Estonia (w) U18

Estonia (w) U18

Belarus (w) U18

Belarus (w) U18

ONB

ONB

SV Terwolde

SV Terwolde

DVV Delft

DVV Delft

Hibernian XI

Hibernian XI

Slovenia (w) U18

Slovenia (w) U18

Slovakia (w) U18

Slovakia (w) U18

Longa 30

Longa 30

AFC 34 Alkmaar

AFC 34 Alkmaar

Vechtdal XI

Vechtdal XI

BVV Den Bosch

BVV Den Bosch

FVC

FVC

JSV Nieuwegein

JSV Nieuwegein

De Zweef

De Zweef

VV Zundert

VV Zundert

Voorwaarts T

Voorwaarts T

Selectie Twebterand

Selectie Twebterand

SV Raisting

SV Raisting

ASK Erlaa (w)

ASK Erlaa (w)

AD Almunecar

AD Almunecar

Assyriska Turab IK JKP

Assyriska Turab IK JKP

Dehesas

Dehesas

OFK Beograd U21

OFK Beograd U21

Ludogorets Razgrad U21

Ludogorets Razgrad U21

Haskovo U21

Haskovo U21

Slavia Sofia U21

Slavia Sofia U21

Levski Sofia U21

Levski Sofia U21

Benfica U21

Benfica U21

USC Montelupo

USC Montelupo

Dinamo Moscow U21

Dinamo Moscow U21

Isla Cristina FC

Isla Cristina FC

Porto U21

Porto U21

SV Zweckel

SV Zweckel

ASD Citta di Mascalucia

ASD Citta di Mascalucia

AIC Calabria

AIC Calabria

Asiago Team

Asiago Team

Cultural Areas

Cultural Areas

ASD Lampo 1919

ASD Lampo 1919

Bidvest Wits U19

Bidvest Wits U19

Canada U19

Canada U19

Clydebank FC

Clydebank FC

Lokomotiv Sofia U21

Lokomotiv Sofia U21

CSKA Sofia U21

CSKA Sofia U21

kruiningen

kruiningen

Arsenal Tula Youth

Arsenal Tula Youth

Ufa Youth

Ufa Youth

DSV Fortuna 05

DSV Fortuna 05

Red Star-Penzing

Red Star-Penzing

Krupinski Suszec

Krupinski Suszec

Villena CF

Villena CF

CD Contestano

CD Contestano

CDA Llubi

CDA Llubi

Real Aviles B

Real Aviles B

CDS Naval

CDS Naval

Fortuna Poiana Campina

Fortuna Poiana Campina

Olimpia Elblag Youth

Olimpia Elblag Youth

LKS Lomza Youth

LKS Lomza Youth

Wisla Pulawy Youth

Wisla Pulawy Youth

MKS Kluczbork Youth

MKS Kluczbork Youth

Olimpia Grudziadz Youth

Olimpia Grudziadz Youth

Stilon Gorzow Wielkopolski Youth

Stilon Gorzow Wielkopolski Youth

FC Rohoznik

FC Rohoznik

PAO Krousona

PAO Krousona

Atletico CP U17

Atletico CP U17

GRAP U17

GRAP U17

Portalegrense U17

Portalegrense U17

AD Estacao U17

AD Estacao U17

Sportlust'46

Sportlust'46

Saint Lo Manche FC(U19)

Saint Lo Manche FC(U19)

Brazil U21

Brazil U21

Estrela Clube 1 de Maio

Estrela Clube 1 de Maio

Lebanon U21

Lebanon U21

Tenerife Futsal

Tenerife Futsal

FC Unidos Pinheirense Futsal

FC Unidos Pinheirense Futsal

CCRD Burinhosa Futsal

CCRD Burinhosa Futsal

Zwiegen Kanazawa Am

Zwiegen Kanazawa Am

Amanat Baghdad

Amanat Baghdad

AC Milan Legends

AC Milan Legends

China Legends

China Legends

Democratic Rep Congo U21

Democratic Rep Congo U21

Estancia Velha RS

Estancia Velha RS

HAGL Arsenal JMG U19

HAGL Arsenal JMG U19

Pottu Via Ho

Pottu Via Ho

Monchengladbach U21

Monchengladbach U21

Celtic U21

Celtic U21

Heart of Lions

Heart of Lions

Lucena SC PB

Lucena SC PB

Athletic BilbaoU21

Athletic BilbaoU21

Basque Country(w)

Basque Country(w)

Catalonia(w)

Catalonia(w)

KESC FC

KESC FC

Guangzhou Evergrande(Am)

Guangzhou Evergrande(Am)

NBP FC

NBP FC

Feyenoord U18

Feyenoord U18

PVF Vietnam (U18)

PVF Vietnam (U18)

Frenz United FC (U18)

Frenz United FC (U18)

Chonburi U18

Chonburi U18

Internacional RS U18

Internacional RS U18

AIFF India U18

AIFF India U18

Malaysia Fu Lunzi Union U18

Malaysia Fu Lunzi Union U18

Student teams U18

Student teams U18

Henstedt-Ulzburg

Henstedt-Ulzburg

Can Tho U19

Can Tho U19

VPV Purmersteijn

VPV Purmersteijn

Qatar Stars League All Stars

Qatar Stars League All Stars

SHB Da Nang U19

SHB Da Nang U19

Binh Phuoc U19

Binh Phuoc U19

Lam Dong U19

Lam Dong U19

Than Quang Ninh U19

Than Quang Ninh U19

Binh Dinh U19

Binh Dinh U19

Wong Tai Sin District RSC Reserve

Wong Tai Sin District RSC Reserve

Hong Kong Yokohama Reserve

Hong Kong Yokohama Reserve

Schalke 04 U21

Schalke 04 U21

Salgaocar Sports Club U19

Salgaocar Sports Club U19

CLB TPHCM U19

CLB TPHCM U19

SC Amaliendorf

SC Amaliendorf

Pasar G

Pasar G

NK Maribor B

NK Maribor B

FK Rad

FK Rad

Sportklub Wolkersdorf

Sportklub Wolkersdorf

Aspire International Youth

Aspire International Youth

Vissel Kobe U17

Vissel Kobe U17

Schalke Youth

Schalke Youth

Arsenal U17

Arsenal U17

Sail team

Sail team

Sodium Bath Tel youth

Sodium Bath Tel youth

Torokbalint

Torokbalint

Luxembourg U16

Luxembourg U16

Italy Lega Pro U21

Italy Lega Pro U21

Madagascar (w)

Madagascar (w)

Bk Forward U21

Bk Forward U21

Gabros Int'l

Gabros Int'l

Botev Plovdiv U21

Botev Plovdiv U21

La Manga Club

La Manga Club

Itauna

Itauna

Goytacaz-RJ

Goytacaz-RJ

Expressinho MA

Expressinho MA

Grenada (w)

Grenada (w)

Liechtenstein U16

Liechtenstein U16

The Calcutta united team U19

The Calcutta united team U19

CE Lajeadense U20

CE Lajeadense U20

GA Osoriense U20

GA Osoriense U20

Botafogo RJ U17

Botafogo RJ U17

Atletico Nacional Medellin U17

Atletico Nacional Medellin U17

Santos Laguna U17

Santos Laguna U17

Eintracht Cuxhaven

Eintracht Cuxhaven

Delmenhorst

Delmenhorst

Obolon U19

Obolon U19

St. Joao  RJ

St. Joao RJ

Hanacka Slavia Kromeriz U19

Hanacka Slavia Kromeriz U19

CF Atlante U19

CF Atlante U19

Verona FC U19

Verona FC U19

Chiasso U19

Chiasso U19

Portuguesa SP U20

Portuguesa SP U20

Rockdale City Suns U21

Rockdale City Suns U21

Manly United U21

Manly United U21

Tkaronto Justice(w)

Tkaronto Justice(w)

Syracuse Lady Knights(w)

Syracuse Lady Knights(w)

Kvarnby IK U19

Kvarnby IK U19

Celtic Academy(w)

Celtic Academy(w)

Empire Revs (w)

Empire Revs (w)

Quebec Dynamo ARSQ (w)

Quebec Dynamo ARSQ (w)

Pull the Madrid de

Pull the Madrid de

Puget Sound Gunners

Puget Sound Gunners

Chiasso U20

Chiasso U20

Bayern Munchen All Stars

Bayern Munchen All Stars

Liverpool Veteran

Liverpool Veteran

Adazi

Adazi

Rapid Wien U20

Rapid Wien U20

Malaga U20

Malaga U20

Slovan U20

Slovan U20

Stjarnan Skinandi U19

Stjarnan Skinandi U19

Brong Ahafo Stars

Brong Ahafo Stars

Kvik Trondheim

Kvik Trondheim

North Jersey Valkyries (w)

North Jersey Valkyries (w)

Carolina Elite Cobras (w)

Carolina Elite Cobras (w)

Rio Preto SP (w)

Rio Preto SP (w)

Helsinki B U19

Helsinki B U19

Colorado Storm (w)

Colorado Storm (w)

Arizona Strikers (w)

Arizona Strikers (w)

BI Bolungarvik Hordur U19

BI Bolungarvik Hordur U19

ZCE Viktoria Plzen

ZCE Viktoria Plzen

Sydney Olympic FC U20

Sydney Olympic FC U20

Batatais FC/SP U19

Batatais FC/SP U19

Concepcion Tucuma

Concepcion Tucuma

Blacktown City Demons U20

Blacktown City Demons U20

Jinzhou Misch Le Ross

Jinzhou Misch Le Ross

Minnesota League

Minnesota League

Russia BU17

Russia BU17

Iyer

Iyer

Strommen B

Strommen B

Aspden

Aspden

Lyn Fotball B

Lyn Fotball B

TSV Kottern-St.Mang

TSV Kottern-St.Mang

Puerto Rico U23

Puerto Rico U23

Barbados U23

Barbados U23

Hei IL

Hei IL

Dov on Pullen

Dov on Pullen

Purposes

Purposes

Chesterfield United (w)

Chesterfield United (w)

SC Bad Tatzmannsdorf

SC Bad Tatzmannsdorf

Chesterfield United

Chesterfield United

Watt Sun Root

Watt Sun Root

Red and white Erfurt

Red and white Erfurt

MP Mikkeli U19

MP Mikkeli U19

Juventus Seara SC

Juventus Seara SC

Radi U19

Radi U19

Wade Mara

Wade Mara

Aositese

Aositese

moxibustion Germany

moxibustion Germany

Laval Comets (w)

Laval Comets (w)

Braunschweiger SC

Braunschweiger SC

SC Guntersdorf

SC Guntersdorf

TSG Schnaitheim

TSG Schnaitheim

BV Bad Lippspringe

BV Bad Lippspringe

BSC Acosta

BSC Acosta

Briobecca Urayasu

Briobecca Urayasu

Toho Titanium

Toho Titanium

Kanagawa Prefecture Teachers SC

Kanagawa Prefecture Teachers SC

Wellington Phoenix XI

Wellington Phoenix XI

Joinville/SC U20

Joinville/SC U20

Diablossa Nara

Diablossa Nara

Kyoto Shiko SC

Kyoto Shiko SC

Ain Foods SC

Ain Foods SC

Atlanta Silverbacks (w)

Atlanta Silverbacks (w)

RKSV Spartak

RKSV Spartak

hoeven

hoeven

FC Ellwangen 1913

FC Ellwangen 1913

Ober Mockstadt

Ober Mockstadt

SC Maria Lanzendorf

SC Maria Lanzendorf

Stirling Lions U20

Stirling Lions U20

Subiaco U20

Subiaco U20

Palm Beach Sharks(w)

Palm Beach Sharks(w)

Atlanta silver ape reserve

Atlanta silver ape reserve

San Francisco Staunton Olympus

San Francisco Staunton Olympus

Sonoma County Suns

Sonoma County Suns

DJK SSG Paderborn

DJK SSG Paderborn

MTV Barum

MTV Barum

SC Lassee

SC Lassee

Nardo II

Nardo II

Santos Miranda U19

Santos Miranda U19

Uddevalla U19

Uddevalla U19

North Bay Wave (w)

North Bay Wave (w)

Hatto Heim

Hatto Heim

Hetlinger MTV

Hetlinger MTV

FSV Stadeln

FSV Stadeln

lubasi

lubasi

SV BW Neustadt/Orla

SV BW Neustadt/Orla

Kaji Ha U19

Kaji Ha U19

ASV Zirndorf

ASV Zirndorf

University of Taipei

University of Taipei

Iran University

Iran University

South Korea University

South Korea University

VV Buitenpost

VV Buitenpost

SV Heldenfingen

SV Heldenfingen

TSV Zusmarshausen

TSV Zusmarshausen

DTD

DTD

Koln II

Koln II

KSK Koekelare

KSK Koekelare

FC Lichtenfels

FC Lichtenfels

Ole Brasil SP

Ole Brasil SP

Stadspark

Stadspark

SV Zevenhoven

SV Zevenhoven

SV Mehring

SV Mehring

Cork city U20

Cork city U20

AFC Arhem

AFC Arhem

Fort Worth Panthers (w)

Fort Worth Panthers (w)

Kehler FV

Kehler FV

Southern Kingston

Southern Kingston

Phil Sinai Peninsula U19

Phil Sinai Peninsula U19

LAN Thurston

LAN Thurston

Baiertal

Baiertal

Hamilton Rover

Hamilton Rover

Singapore All Stars

Singapore All Stars

Faure Za Amarilla

Faure Za Amarilla

Sao Paulo Five Foot

Sao Paulo Five Foot

Breton

Breton

Brasil Kirin Futsal

Brasil Kirin Futsal

SDV Barneveld

SDV Barneveld

Jahn Schneverdingen

Jahn Schneverdingen

SV Grol

SV Grol

Kyushu Mitsubishi Motors

Kyushu Mitsubishi Motors

Kagoshima United FC II

Kagoshima United FC II

Rap.Val Seriana

Rap.Val Seriana

Haimbacher SV

Haimbacher SV

Camaiore Calcio

Camaiore Calcio

Calangianus 1905

Calangianus 1905

Verona Stars

Verona Stars

Brisbane Olympic United FC U19

Brisbane Olympic United FC U19

Swansea City U19

Swansea City U19

FC Winterswij

FC Winterswij

Argentinos juniors U19

Argentinos juniors U19

09 by large

09 by large

Luneng DB Unified U19

Luneng DB Unified U19

Demi En

Demi En

FC Academy Pandev U19

FC Academy Pandev U19

KwaZulu Natal Academy XI U19

KwaZulu Natal Academy XI U19

Tang Bao Sigao

Tang Bao Sigao

KZN College U19

KZN College U19

Grad saxophone hero U19

Grad saxophone hero U19

Sheen Lensky U19

Sheen Lensky U19

Riveire Said Olympics

Riveire Said Olympics

Marr Tino

Marr Tino

Gree Fuke U19

Gree Fuke U19

Ted Contois Feng

Ted Contois Feng

South Africa U19

South Africa U19

Bo Jiage

Bo Jiage

Palmeirense/RS

Palmeirense/RS

Isa Davis Byrne

Isa Davis Byrne

slope Siegel

slope Siegel

Aries Tokyo

Aries Tokyo

A city of Osaka

A city of Osaka

Dacheng Sakado City

Dacheng Sakado City

Sendai Nakata

Sendai Nakata

Asaka Scorpion

Asaka Scorpion

Saga LIXIL

Saga LIXIL

Nakatsu

Nakatsu

Selected Team Hiroshima U17

Selected Team Hiroshima U17

BelizeU23

BelizeU23

Mongolia U16

Mongolia U16

Andraus Brasil/PR U23

Andraus Brasil/PR U23

Maringa/PR U23

Maringa/PR U23

AC FUCECCHIO

AC FUCECCHIO

Deportivo Mijas

Deportivo Mijas

VVV Venlo Helmond Sport Reserve

VVV Venlo Helmond Sport Reserve

Duque Caxiense/RJ

Duque Caxiense/RJ

Al Rayyan Reserve

Al Rayyan Reserve

Van Hei Hoss Vorm Zind

Van Hei Hoss Vorm Zind

Petrolul Ploiesti U17

Petrolul Ploiesti U17

SAI Darjeeling

SAI Darjeeling

CRC Quinta Lombos Resul Futsal

CRC Quinta Lombos Resul Futsal

CS Sao Joao Futsal

CS Sao Joao Futsal

Xiongben (w)

Xiongben (w)

Fuji Club 2003

Fuji Club 2003

Maley

Maley

Peary Milo

Peary Milo

Mary Sue Matsushima

Mary Sue Matsushima

ADC Gualtar Meltino Futsal

ADC Gualtar Meltino Futsal

Shengtaimolai dock

Shengtaimolai dock

Boice City

Boice City

Antequera Futsal

Antequera Futsal

Magna Gurpea Futsal

Magna Gurpea Futsal

India police

India police

Rodde U19

Rodde U19

FC Floresti

FC Floresti

Chemelil Sugar

Chemelil Sugar

Beauty Leila River team

Beauty Leila River team

Andy Lola Leo Ha

Andy Lola Leo Ha

Western Pride (Youth)

Western Pride (Youth)

SL Olivais Futsal

SL Olivais Futsal

Kishiwada

Kishiwada

Takasago Mineiro

Takasago Mineiro

Koga Reinas

Koga Reinas

Medical Department of Akita University

Medical Department of Akita University

Fuji 08

Fuji 08

Reynolds

Reynolds

Cosenza Futsal

Cosenza Futsal

CR Lazio LND U18

CR Lazio LND U18

AS Roma U18

AS Roma U18

Zrinjski U18

Zrinjski U18

FC Brasov 18

FC Brasov 18

Lanciano U18

Lanciano U18

Toledo Colonia Work/PR(U19)

Toledo Colonia Work/PR(U19)

Barreiros/PE U23

Barreiros/PE U23

Olinda/PE U23

Olinda/PE U23

Lazio U18

Lazio U18

Cianorte U23

Cianorte U23

Ipojuca PE U23

Ipojuca PE U23

Vitoria PE U23

Vitoria PE U23

Rivoli United

Rivoli United

Rasim Parsad

Rasim Parsad

Zamora Barinas U21

Zamora Barinas U21

Tata Academy FC U18

Tata Academy FC U18

Calcutta Adams at Porto

Calcutta Adams at Porto

Guardian Angel SC U20

Guardian Angel SC U20

Japan University XI

Japan University XI

Just Lang Ge Uthai Association U20

Just Lang Ge Uthai Association U20

Alto Santo CE

Alto Santo CE

Zadar U19

Zadar U19

La Simi Germany U20

La Simi Germany U20

Curtorim Gymkhana U20

Curtorim Gymkhana U20

SC Goa U20

SC Goa U20

Dempo SC U18

Dempo SC U18

HAGL Arsenal JMG U21

HAGL Arsenal JMG U21

KSZO Ostrowiec U19

KSZO Ostrowiec U19

Bao Thanh Nien U21

Bao Thanh Nien U21

Sparta Praha U23

Sparta Praha U23

Teplice U23

Teplice U23

Hrvatski Dragovoljac U17

Hrvatski Dragovoljac U17

NK Imotski U17

NK Imotski U17

FK Mogren Budva U19

FK Mogren Budva U19

Vllaznia Shkoder U17

Vllaznia Shkoder U17

Thrasivoulos U20

Thrasivoulos U20

Marsonia U19

Marsonia U19

Dumbarton U20

Dumbarton U20

Minas Gerais Youth

Minas Gerais Youth

Stenhousemuir U20

Stenhousemuir U20

SudTirol U19

SudTirol U19

NK Primorje U19

NK Primorje U19

Alajuelense Reserve

Alajuelense Reserve

Union Atletico Maracaibo U19

Union Atletico Maracaibo U19

Paredes U19

Paredes U19

AD Estacao U19

AD Estacao U19

R.Curi Angolana (Youth)

R.Curi Angolana (Youth)

Tay Ninh U19

Tay Ninh U19

Generalized U19

Generalized U19

Thai Binh U19

Thai Binh U19

Aharnaikos U19

Aharnaikos U19

Magway

Magway

Vllaznia Shkoder U19

Vllaznia Shkoder U19

Olympiakos Volou U19

Olympiakos Volou U19

AEL Larisa U19

AEL Larisa U19

Kosovo U21

Kosovo U21

Ipanema/AL

Ipanema/AL

Adeco SP (w)

Adeco SP (w)

CSM Studentesc Iasi B

CSM Studentesc Iasi B

Lonestar U18

Lonestar U18

DSK Shivajians U21

DSK Shivajians U21

Penelope Giddens AL

Penelope Giddens AL

Universidad de Concepcion U20

Universidad de Concepcion U20

Chin United

Chin United

Fiji Futsal

Fiji Futsal

New Caledonia Futsal)

New Caledonia Futsal)

Solomon Islands Soccer

Solomon Islands Soccer

Tahiti Soccer

Tahiti Soccer

Vanuatu Soccer

Vanuatu Soccer

New Zealand Soccer

New Zealand Soccer

Inter Plachidol

Inter Plachidol

Southern Myanmar

Southern Myanmar

Zwekapin United

Zwekapin United

Volgar II Astrakhan

Volgar II Astrakhan

Si Bodi  Pere Lachaise

Si Bodi Pere Lachaise

Kerkyra U19

Kerkyra U19

Los Andes U19

Los Andes U19

Glenorchy Knights

Glenorchy Knights

Formosa/DF

Formosa/DF

Amax AC

Amax AC

Andira AC

Andira AC

AC Oulu Youth

AC Oulu Youth

Crystal Palace U19

Crystal Palace U19

OLS Oulu U19

OLS Oulu U19

Montenegro (w)U16

Montenegro (w)U16

Dalian Chanjoy

Dalian Chanjoy

Zakynthos U19

Zakynthos U19

FC Jazz U19

FC Jazz U19

Stirling AlbionU20

Stirling AlbionU20

KaaPo Kaarina Youth

KaaPo Kaarina Youth

Santos U17

Santos U17

Joinville SC U17

Joinville SC U17

Luverdense U17

Luverdense U17

Coritiba U17

Coritiba U17

Gremio (RS) U17

Gremio (RS) U17

CRB AL U17

CRB AL U17

Bragantino SP U17

Bragantino SP U17

Ponte Preta U17

Ponte Preta U17

Santa Cruz PE U17

Santa Cruz PE U17

Cruzeiro/MG U17

Cruzeiro/MG U17

Criciuma U17

Criciuma U17

Capiscol CF (w)

Capiscol CF (w)

Goias U17

Goias U17

Sampaio Correa MA U17

Sampaio Correa MA U17

Sport Club Recife U17

Sport Club Recife U17

Bahia BA U17

Bahia BA U17

Fluminense RJ U17

Fluminense RJ U17

Avai FC SC U17

Avai FC SC U17

Atletico Paranaense U17

Atletico Paranaense U17

CD Cologne

CD Cologne

Paysandu PA U17

Paysandu PA U17

America MG U17

America MG U17

Internacional RS U17

Internacional RS U17

Caicara PI

Caicara PI

Chapecoense SC U17

Chapecoense SC U17

Janesboro

Janesboro

CD Clan Juvenil

CD Clan Juvenil

Nova Russas

Nova Russas

Unisul Futsal

Unisul Futsal

Porto SC U20

Porto SC U20

Flamengo/RJ U17

Flamengo/RJ U17

Cape Verde Beach Soccer

Cape Verde Beach Soccer

Itapaje CE

Itapaje CE

AE Velo Clube SP U20

AE Velo Clube SP U20

Chania (w)

Chania (w)

Snows Academy U21

Snows Academy U21

FC Ukraine United

FC Ukraine United

Jyvaskyla JK U20

Jyvaskyla JK U20

Kanagawa Ken Kyoin

Kanagawa Ken Kyoin

Zfk Konzuli (w)

Zfk Konzuli (w)

SK Vilemov

SK Vilemov

SK Selce (w)

SK Selce (w)

Wubao Lund

Wubao Lund

New world wave

New world wave

IK Frej Taby U19

IK Frej Taby U19

The PRU19 Burundi

The PRU19 Burundi

Krum crunch reserve

Krum crunch reserve

NaF Dayton reserve

NaF Dayton reserve

Sporting Whittlesea FC

Sporting Whittlesea FC

Arezzo U19

Arezzo U19

Casertana U19

Casertana U19

Giana Erminio U19

Giana Erminio U19

Matera Calcio U19

Matera Calcio U19

Inter Milan U19  II

Inter Milan U19 II

Torino U19  II

Torino U19 II

Mexico Bay coast Texas (w)

Mexico Bay coast Texas (w)

Njalla Quan FC

Njalla Quan FC

Dynamic de Buea

Dynamic de Buea

FK Vlasenica

FK Vlasenica

Aroes SC

Aroes SC

Maccabi Paris

Maccabi Paris

Amiens SC Reserve

Amiens SC Reserve

US Lusitanos Saint-Maur

US Lusitanos Saint-Maur

IA Akranes  U19(w)

IA Akranes U19(w)

Stjarnan/Skinandi  U19(w)

Stjarnan/Skinandi U19(w)

Progresso

Progresso

Kista Galaxy FC

Kista Galaxy FC

Riala GolF

Riala GolF

Dynamo-M Saint-Petersburg

Dynamo-M Saint-Petersburg

FC Energiya-Kdussh Shatura

FC Energiya-Kdussh Shatura

VDV Naro Fominsk

VDV Naro Fominsk

Moggill (w)

Moggill (w)

Seattle Sounders (w)

Seattle Sounders (w)

Atletico Veraguense

Atletico Veraguense

FK Moravac Mrstane U19

FK Moravac Mrstane U19

EOS Ausra (w)

EOS Ausra (w)

Viseu 2001 ADSC (w)

Viseu 2001 ADSC (w)

Boavista (w)

Boavista (w)

LA Salsa (w)

LA Salsa (w)

Lokomotiv St Petersburg

Lokomotiv St Petersburg

Balassagyarmat SE U19

Balassagyarmat SE U19

Akademia-Hts Dzerzhinsk

Akademia-Hts Dzerzhinsk

KCC

KCC

Hossana Kenema

Hossana Kenema

APR

APR

Ray young team

Ray young team

Academica Lobito

Academica Lobito

Sdushor-Mtz-Syabar

Sdushor-Mtz-Syabar

Songon FC

Songon FC

Alliance Indenie

Alliance Indenie

Yeo Martial Football

Yeo Martial Football

Cosmos FC

Cosmos FC

Houston South Select (w)

Houston South Select (w)

NSGSC Eagles (w)

NSGSC Eagles (w)

SK Bad Wimsbach

SK Bad Wimsbach

Sattledt

Sattledt

Lynn Avon (w)

Lynn Avon (w)

Shonan bellmare indoor soccer team

Shonan bellmare indoor soccer team

Stenhousemuir (w)

Stenhousemuir (w)

St Roch s (w)

St Roch s (w)

Ross County (w)

Ross County (w)

Edinburgh Caledonia (w)

Edinburgh Caledonia (w)

FK Viesite

FK Viesite

FK Rezekne/BJSS 2

FK Rezekne/BJSS 2

MaPs U19

MaPs U19

Kravare

Kravare

FK Pencin Turnovo

FK Pencin Turnovo

Sokol Stodulky

Sokol Stodulky

Ostra

Ostra

Frystak

Frystak

Amidaus Professionals

Amidaus Professionals

Belshina Bobrujsk Reserves

Belshina Bobrujsk Reserves

Djurgardens (w) U19

Djurgardens (w) U19

Eskilstuna United (w) U19

Eskilstuna United (w) U19

Mora pine korneuburg

Mora pine korneuburg

Kryilya Sovetov M-PSC

Kryilya Sovetov M-PSC

Western NSW FC (w)

Western NSW FC (w)

Marconi (w)

Marconi (w)

Roma Macau

Roma Macau

St Lucia U20

St Lucia U20

Dube Ross

Dube Ross

Tang Daqi

Tang Daqi

Vrs-Optimists-R (w)

Vrs-Optimists-R (w)

Varbergs BoIS FC U19

Varbergs BoIS FC U19

Hogaborgs BK U19

Hogaborgs BK U19

Dundee City (w)

Dundee City (w)

Falkirk Ladies (w)

Falkirk Ladies (w)

Falkirk FC (w)

Falkirk FC (w)

Tayside FC (w)

Tayside FC (w)

Westerlands FC (w)

Westerlands FC (w)

Hibernian II (w)

Hibernian II (w)

GKS Drwinia

GKS Drwinia

Start Lgota Wielka

Start Lgota Wielka

LKS Radzice

LKS Radzice

CU Diamonds (w)

CU Diamonds (w)

MFK Detva

MFK Detva

Spartans II (w)

Spartans II (w)

St ROM (w)

St ROM (w)

Parland Sen (w)

Parland Sen (w)

FK Nika Moskva

FK Nika Moskva

Agila FC

Agila FC

FM Zara (w)

FM Zara (w)

SV Mering

SV Mering

Villa Teresa Reserves

Villa Teresa Reserves

CO Bouafle

CO Bouafle

Berlin Xue Man

Berlin Xue Man

SV Bielen

SV Bielen

LKS Brda Przechlewo

LKS Brda Przechlewo

Ballarat Red Devils U20

Ballarat Red Devils U20

Blantyre Rackow Ottawa

Blantyre Rackow Ottawa

Tours of NIS cut

Tours of NIS cut

Walsrode

Walsrode

Pasargad FC

Pasargad FC

FC Kray U19

FC Kray U19

University of FC

University of FC

LAN FC

LAN FC

VV Heerenveen

VV Heerenveen

Palm City FC (w)

Palm City FC (w)

LKS Lyski

LKS Lyski

LKS Bienkowice

LKS Bienkowice

FC Stars (w)

FC Stars (w)

Barsinghausen

Barsinghausen

Civil Security Force

Civil Security Force

Celtic II (w)

Celtic II (w)

Hearts Development (w)

Hearts Development (w)

Rangers II (w)

Rangers II (w)

Colon de San Lorenzo

Colon de San Lorenzo

CA Pujato

CA Pujato

Abilasheha

Abilasheha

SV Fortuna Magdeburg

SV Fortuna Magdeburg

FK Obod U23

FK Obod U23

SV Rositz

SV Rositz

Dush No 3 (w)

Dush No 3 (w)

SV Heinenoord

SV Heinenoord

FC Uster

FC Uster

SV Grossenehrich

SV Grossenehrich

Eintracht Osnabruck

Eintracht Osnabruck

SG Kaarst

SG Kaarst

Gent

Gent

SCDikkelvenne

SCDikkelvenne

SVM Munstergeleen

SVM Munstergeleen

SV EK Veilsdorf

SV EK Veilsdorf

Burnie United

Burnie United

VV Emmen

VV Emmen

Hammarby IF DFF U19 (w)

Hammarby IF DFF U19 (w)

Kvarnsvedens IK U19 (w)

Kvarnsvedens IK U19 (w)

Macapa

Macapa

Kärra/Klareberg IF

Kärra/Klareberg IF

Lindas Langasjo FF

Lindas Langasjo FF

FK Älmeboda/Linneryd

FK Älmeboda/Linneryd

Alvesta GoIF

Alvesta GoIF

RydaholmsGoIF

RydaholmsGoIF

Yarra Jets (w)

Yarra Jets (w)

Kopparbergs/Göteborg U19 (w)

Kopparbergs/Göteborg U19 (w)

Kristianstads U19 (w)

Kristianstads U19 (w)

Ratchapluek Muangnon

Ratchapluek Muangnon

Lb-Brb Tokyo

Lb-Brb Tokyo

Kalup

Kalup

FCM Traiskirchen

FCM Traiskirchen

St. Stefan Im Rosental

St. Stefan Im Rosental

Heesen Delay Eich

Heesen Delay Eich

Luzern II

Luzern II

NFA Reds U18

NFA Reds U18

Grotta/KR/Throttur  U19(w)

Grotta/KR/Throttur U19(w)

Ting Das Thor U19(w)

Ting Das Thor U19(w)

Euxton Villa

Euxton Villa

AFC Stoneham

AFC Stoneham

Schwabisch Hall

Schwabisch Hall

Bissingen

Bissingen

BK Derby

BK Derby

Ner Poddebice

Ner Poddebice

VOC Rotterdam

VOC Rotterdam

ES Bingerville

ES Bingerville

Chmel Blsany

Chmel Blsany

SC Borussia 04 Fulda

SC Borussia 04 Fulda

Sokol Kleszczew

Sokol Kleszczew

Usv Atzenbrugg/H

Usv Atzenbrugg/H

SC FC Viitorul Const

SC FC Viitorul Const

Lfc Laer 06

Lfc Laer 06

SC Unterpremstatten

SC Unterpremstatten

VV Ruurlo

VV Ruurlo

St Florian

St Florian

UFC Obritz

UFC Obritz

PasargadFC

PasargadFC

LaosFC

LaosFC

HK Vikingur  U19(w)

HK Vikingur U19(w)

UB Unaganuud

UB Unaganuud

ArmyUnited XI

ArmyUnited XI

Laos Universiteti

Laos Universiteti

Philippines Universiteti

Philippines Universiteti

Ulan Bator

Ulan Bator

Olympia Hradec Kralove

Olympia Hradec Kralove

Erzsebet SMTK

Erzsebet SMTK

Academica Coimbra SF

Academica Coimbra SF

Superlative Stakes

Superlative Stakes

Thihariya Youth SC

Thihariya Youth SC

Boston Aztec (w)

Boston Aztec (w)

Clipstone FC

Clipstone FC

Mansfield XI

Mansfield XI

LKS Forteca Swierkla

LKS Forteca Swierkla

FK Javor Matis

FK Javor Matis

Pilgersdorf

Pilgersdorf

Sportunion Hitzendorf

Sportunion Hitzendorf

TSV Essingen

TSV Essingen

FC Muhlhause

FC Muhlhause

SV Wienerwald

SV Wienerwald

TSG Messel

TSG Messel

ASK Bau Pochhacker Ybbs

ASK Bau Pochhacker Ybbs

FSV Bernau

FSV Bernau

SV Ohlstadt

SV Ohlstadt

SV Nitscha

SV Nitscha

SV Andritz Ag II

SV Andritz Ag II

Usc RB Schofern

Usc RB Schofern

SV Grosspetersdorf

SV Grosspetersdorf

PH Almelo

PH Almelo

Siparia Spurs

Siparia Spurs

Newcastle XI

Newcastle XI

ASK Schlaining

ASK Schlaining

SVEltendorf

SVEltendorf

Al-Hilal Kadougli

Al-Hilal Kadougli

Sandhurst Town

Sandhurst Town

Rigas Futbola Skola Reserve

Rigas Futbola Skola Reserve

Schackendorf

Schackendorf

USV Fuschl

USV Fuschl

Saipa Karadj

Saipa Karadj

Ashgabat

Ashgabat

Devinska Nova Ves

Devinska Nova Ves

KFC Esperanza Pelt

KFC Esperanza Pelt

Sporting Hasselt

Sporting Hasselt

Polonia Poraj

Polonia Poraj

MKS Iskra Pszczyna

MKS Iskra Pszczyna

SC Vasas Budapest

SC Vasas Budapest

Budafoki MTE Ujbuda

Budafoki MTE Ujbuda

MRKS Czechowice Dziedzice

MRKS Czechowice Dziedzice

KS Czarni Jaworze

KS Czarni Jaworze

TSV Heimerdingen

TSV Heimerdingen

SU Straden

SU Straden

ASK Eichkogel

ASK Eichkogel

ASC Leobersdorf

ASC Leobersdorf

Carlisle City FC

Carlisle City FC

EN Terai ne treatment table

EN Terai ne treatment table

Top 22 Veronese

Top 22 Veronese

Pinzolo Campiglio

Pinzolo Campiglio

The groom Scasso Fort tower

The groom Scasso Fort tower

Lotnik Koscielec

Lotnik Koscielec

Orzel Kiedrzyn

Orzel Kiedrzyn

Tynecastle FC

Tynecastle FC

Selfoss Hamar Aegir Arborg U19(w)

Selfoss Hamar Aegir Arborg U19(w)

FH Hafnarfjodour U19(w)

FH Hafnarfjodour U19(w)

SV Endingen

SV Endingen

Al Sarah

Al Sarah

USK Obertrum

USK Obertrum

USV Plain

USV Plain

Auswahl Sudburgenland

Auswahl Sudburgenland

KS Wisla Ustronianka

KS Wisla Ustronianka

Goral Zywiec

Goral Zywiec

FC Winden

FC Winden

FK Banik Albrechtice

FK Banik Albrechtice

Cesky Tesin

Cesky Tesin

Garbarnia Jaworzno

Garbarnia Jaworzno

KP Beskid Skoczow

KP Beskid Skoczow

SV Oberschopfheim

SV Oberschopfheim

Zirndorf

Zirndorf

SV Eibiswald

SV Eibiswald

RUSRebecquoise

RUSRebecquoise

SV Deutsch Goritz

SV Deutsch Goritz

SV Kaindorf

SV Kaindorf

AZ

AZ

FKBanik Albrechtice

FKBanik Albrechtice

DeportivoCapiata Reserves

DeportivoCapiata Reserves

Hemsworth M W

Hemsworth M W

Ynysygerwn FC

Ynysygerwn FC

Heesseler SV

Heesseler SV

Emerging Jets U18

Emerging Jets U18

NorthernAFC

NorthernAFC

WNY Flash (w)

WNY Flash (w)

FC Mark Stars Tbilisi

FC Mark Stars Tbilisi

Dzirkstelite

Dzirkstelite

FK Velbazhd

FK Velbazhd

Mufulira Blackpool

Mufulira Blackpool

Merreikh El-Fasher

Merreikh El-Fasher

ASK Marz

ASK Marz

Sparta Kazimierza Wielka

Sparta Kazimierza Wielka

TSF Academy Valkyries (w)

TSF Academy Valkyries (w)

Dukla Banska Bistryka

Dukla Banska Bistryka

Zagorzanka Zagorze

Zagorzanka Zagorze

ASK Eggendorf

ASK Eggendorf

Rochdale XI

Rochdale XI

AS Koma Elektra

AS Koma Elektra

Colon de San Justo

Colon de San Justo

SC Melk

SC Melk

ATSV Salzburg

ATSV Salzburg

Lieferinger SV

Lieferinger SV

Royal gesing

Royal gesing

IBV/Keflavik U19(w)

IBV/Keflavik U19(w)

Grindavik U19(w)

Grindavik U19(w)

TuS Bilfingen

TuS Bilfingen

TSV Burgdorf

TSV Burgdorf

FC Thun II

FC Thun II

Cork City XI

Cork City XI

LAC Inter

LAC Inter

SV Horst Emscher 08

SV Horst Emscher 08

Italy Legends

Italy Legends

Druzba Kharkov

Druzba Kharkov

Status Kegichevka

Status Kegichevka

FK Sol

FK Sol

Hlebzavod Dnipropetr

Hlebzavod Dnipropetr

Start Brzeziny

Start Brzeziny

Solyaris Moscow

Solyaris Moscow

Emerging Jets W

Emerging Jets W

ASK Jabing

ASK Jabing

LKS Dunajec Ostrowsko

LKS Dunajec Ostrowsko

ASV St. Marienkirchen Polsenz

ASV St. Marienkirchen Polsenz

Beijing Renhe U19

Beijing Renhe U19

Alpha Hill

Alpha Hill

The ancient agricultural MKS

The ancient agricultural MKS

Polonia Leszno

Polonia Leszno

Ope IF

Ope IF

Frösö IF

Frösö IF

Ponte Preta U19

Ponte Preta U19

Grotta/KR U19(w)

Grotta/KR U19(w)

Afturelding U19(w)

Afturelding U19(w)

IFK Kalix

IFK Kalix

Juventus IF

Juventus IF

Universidad O M

Universidad O M

Wormatia Worms U19

Wormatia Worms U19

Tempo Paniowki

Tempo Paniowki

Silesia Miechowice

Silesia Miechowice

DzSK Lokomotive

DzSK Lokomotive

FK Velazerimi 77

FK Velazerimi 77

MKS Ledziny

MKS Ledziny

LAN Hu Hu

LAN Hu Hu

IFK Arvidsjaur FK

IFK Arvidsjaur FK

Björna IF

Björna IF

Röbäcks IF

Röbäcks IF

Gimonäs Umeå IF

Gimonäs Umeå IF

SpVgg 03 Ilvesheim U19

SpVgg 03 Ilvesheim U19

SC Silvolde

SC Silvolde

USD San Mauro

USD San Mauro

Real MadridCastilla

Real MadridCastilla

Espanyol U21

Espanyol U21

Gallneukirchen

Gallneukirchen

LKS Wilki Wilcza

LKS Wilki Wilcza

SC Gradisce

SC Gradisce

Barbate CF

Barbate CF

FC Spartak Vladikavk

FC Spartak Vladikavk

Fort Lauderdale Strikers U19

Fort Lauderdale Strikers U19

Krylia SovetovBeach

Krylia SovetovBeach

Zolotoy Beach

Zolotoy Beach

Delta Saratov Beach

Delta Saratov Beach

CSKA Moscow Beach

CSKA Moscow Beach

OSK Kotschach

OSK Kotschach

BSV Bad Bleiberg

BSV Bad Bleiberg

University of the Witwatersrand

University of the Witwatersrand

University of the Johannesburg

University of the Johannesburg

Central University of Technology

Central University of Technology

Wiener Neudorf

Wiener Neudorf

SVG Guntramsdorf

SVG Guntramsdorf

Cprf-Mordoviya

Cprf-Mordoviya

Olimpia Truskolasy

Olimpia Truskolasy

Parndorf Amateure

Parndorf Amateure

Ohtana/Aapua FF

Ohtana/Aapua FF

Koszarawa Zywiec

Koszarawa Zywiec

Lks Bory Pietrzykowice

Lks Bory Pietrzykowice

SC Himberg

SC Himberg

SV Aspern

SV Aspern

Shamrock Rovers Darwin FC

Shamrock Rovers Darwin FC

Multi gambina

Multi gambina

Xinjiang U17

Xinjiang U17

FNSW Institute  U17(w)

FNSW Institute U17(w)

Kooperator

Kooperator

Nadwislanin Gromiec

Nadwislanin Gromiec

UKS Szopienice

UKS Szopienice

Al Nasr Riyadh

Al Nasr Riyadh

Dinamo Kyiv U17

Dinamo Kyiv U17

CD Yuncos

CD Yuncos

KS Bibiczanka Bibice

KS Bibiczanka Bibice

LKS Blekitni Modlnic

LKS Blekitni Modlnic

Cardiff XI

Cardiff XI

UD Juventud Prado Del Rey

UD Juventud Prado Del Rey

Podbeskidzie Bielsko Biala II

Podbeskidzie Bielsko Biala II

Gornik 09 Myslowice

Gornik 09 Myslowice

Stal Chelm Slaski

Stal Chelm Slaski

Tj Dobratice

Tj Dobratice

Recreativo Portuense

Recreativo Portuense

CD Igara Cabo Blanco

CD Igara Cabo Blanco

AKS Wyzwolenie Chorzow

AKS Wyzwolenie Chorzow

MKS Zaborze Zabrze

MKS Zaborze Zabrze

MKS Siemianowiczanka

MKS Siemianowiczanka

MSV 81

MSV 81

FC Polska Wien

FC Polska Wien

LKS Ostoja Zelislawice

LKS Ostoja Zelislawice

KS Gornik Piaski

KS Gornik Piaski

Union Esternberg

Union Esternberg

Braunau

Braunau

Montana (w)

Montana (w)

Gangtok FC

Gangtok FC

Sokol Lubotice U19

Sokol Lubotice U19

SKS Lagisza

SKS Lagisza

Lappee

Lappee

Real Maracas FC

Real Maracas FC

Ask Ober Sankt Veit

Ask Ober Sankt Veit

WA Rockets

WA Rockets

SV Lackenbach

SV Lackenbach

FSV Velm

FSV Velm

CD Puerto Cruz

CD Puerto Cruz

UD Icodense

UD Icodense

Handsworth Parramore

Handsworth Parramore

North West University Mafikeng

North West University Mafikeng

ASK Marienthal

ASK Marienthal

Club Atletico Algabeno

Club Atletico Algabeno

MKS Czarni Pyskowice

MKS Czarni Pyskowice

Shawbury Utd

Shawbury Utd

KSV Siemens

KSV Siemens

Rickybau Alt-Ottakring

Rickybau Alt-Ottakring

Rickybau Alt Ottakring

Rickybau Alt Ottakring

Tsarsko Selo

Tsarsko Selo

SC OMV Neusiedl/Zaya

SC OMV Neusiedl/Zaya

Team Schwarzwald U19

Team Schwarzwald U19

Panama Viejo

Panama Viejo

Slavia Ruda Slaska

Slavia Ruda Slaska

CD Esparragal

CD Esparragal

SC Sussenbrunn

SC Sussenbrunn

Christianfeld IF

Christianfeld IF

P-lirot Rauma (w)

P-lirot Rauma (w)

SUNTRACS FC

SUNTRACS FC

CS Uruguay de Corona

CS Uruguay de Corona

FK NoveSady

FK NoveSady

Fawley AFC

Fawley AFC

Athersley Recreation

Athersley Recreation

UP Tuks Students

UP Tuks Students

NWU Students

NWU Students

Estrella San Agustin CF

Estrella San Agustin CF

Lora CF

Lora CF

Chanmari West

Chanmari West

Al Akha Ahly

Al Akha Ahly

Imson FC

Imson FC

Nongthymai SC

Nongthymai SC

SC Kalksburg/Rodaun

SC Kalksburg/Rodaun

Peto/Mjk

Peto/Mjk

Brynas ice hockey

Brynas ice hockey

Jarbo IF

Jarbo IF

Alphense Boys U19

Alphense Boys U19

De Treffers Youth

De Treffers Youth

Barendrecht Youth

Barendrecht Youth

Koninklijke HFC Youth

Koninklijke HFC Youth

SK Selce

SK Selce

TJ Plevnik-Drienove

TJ Plevnik-Drienove

FC Petrzalka Akademi

FC Petrzalka Akademi

NPFL XI Nigeria

NPFL XI Nigeria

Tamar IF

Tamar IF

Wienerfeld

Wienerfeld

Rennweger SV

Rennweger SV

La Roda 08

La Roda 08

Calpe

Calpe

Benny Ton

Benny Ton

United Kolkata

United Kolkata

Billrees

Billrees

Benidorm

Benidorm

CD Mohamed

CD Mohamed

FC Rancate

FC Rancate

FC Morbio

FC Morbio

Herning KFUM (w)

Herning KFUM (w)

Santa Gema

Santa Gema

Olympic FC BPL (w)

Olympic FC BPL (w)

CD Thader

CD Thader

Chavez U17

Chavez U17

Nigeria all star

Nigeria all star

Rubra J

Rubra J

Celta Vigo  U19

Celta Vigo U19

PRS

PRS

Forfar Farmington Development LFC (w)

Forfar Farmington Development LFC (w)

Dee FC (w)

Dee FC (w)

Dee Vale (w)

Dee Vale (w)

SER Caxias RS

SER Caxias RS

PRS RS

PRS RS

CD Betis CF

CD Betis CF

Rio Abajo FC

Rio Abajo FC

Tierra Firme FC

Tierra Firme FC

NK Radlje

NK Radlje

OuTa

OuTa

Rising Student Club

Rising Student Club

Kishore Club

Kishore Club

Jokkmokks SK

Jokkmokks SK

Vittjarvs IK

Vittjarvs IK

FC Kapellerfeld

FC Kapellerfeld

LSU Zara Kaunas (w)

LSU Zara Kaunas (w)

CD Charco Del Pino

CD Charco Del Pino

CD Hermano Pedro

CD Hermano Pedro

Fokikos U20

Fokikos U20

Margaretner AC

Margaretner AC

Bridlicna

Bridlicna

CD Almazora

CD Almazora

Ciempozuelos

Ciempozuelos

Stand United

Stand United

Randajied SC

Randajied SC

SK  Kuhnsdorf

SK Kuhnsdorf

FK Rezeknes/BJSS (w)

FK Rezeknes/BJSS (w)

GTS Bojszowy

GTS Bojszowy

LKS Studzionka

LKS Studzionka

Polonia  Laziska Gorne

Polonia Laziska Gorne

Criuleni (w)

Criuleni (w)

FC Breznica (w)

FC Breznica (w)

Colon

Colon

Toto Africans

Toto Africans

Porto Club - RO (w)

Porto Club - RO (w)

Rio Negro AM

Rio Negro AM

Deportivo Municipal San Miguelito

Deportivo Municipal San Miguelito

New York FC Colon

New York FC Colon

Azuero FC

Azuero FC

Aalborg  Freja

Aalborg Freja

AalborgChang

AalborgChang

SC  Columbia Floridsdorf

SC Columbia Floridsdorf

SC  Gradisce

SC Gradisce

Maji Maji

Maji Maji

FC Zvezda-BGU Minsk

FC Zvezda-BGU Minsk

VGS Athletics

VGS Athletics

Atletico Carazinho RS

Atletico Carazinho RS

Usv Kainbach-Honigtal

Usv Kainbach-Honigtal

Alcoyano B

Alcoyano B

Stade Waremmien

Stade Waremmien

Olo Tarra

Olo Tarra

Niagara Purple Eagles

Niagara Purple Eagles

ennessee University (w)

ennessee University (w)

Trujillanos FC U20

Trujillanos FC U20

Centro Gallego FC U20

Centro Gallego FC U20

Union Lara U20

Union Lara U20

Madeira U20

Madeira U20

EF Las Americas U20

EF Las Americas U20

Fundacion AIFI U20

Fundacion AIFI U20

Mineros U20

Mineros U20

USC Paredes

USC Paredes

Arsenal Legends

Arsenal Legends

Ferrovellia PE

Ferrovellia PE

Barreruth PE

Barreruth PE

Union Saint Gilloise U21

Union Saint Gilloise U21

FCV Dender EH U21

FCV Dender EH U21

Tubize U21

Tubize U21

Club Deportivo Bello U19

Club Deportivo Bello U19

Fiaes SC

Fiaes SC

Huragan Inwald

Huragan Inwald

LKS Pasjonat Dankowice

LKS Pasjonat Dankowice

Rekord II Bielsko-Biala

Rekord II Bielsko-Biala

KS Spojnia Landek

KS Spojnia Landek

Przelecz Dukla

Przelecz Dukla

Partyzant Targowiska

Partyzant Targowiska

Nacional Borbense/AM

Nacional Borbense/AM

AKS Niwka

AKS Niwka

KS Orzel Dabie

KS Orzel Dabie

Kentucky (w)

Kentucky (w)

LKS Zyglin

LKS Zyglin

KS 94 Rachowice

KS 94 Rachowice

Concordia Knurow

Concordia Knurow

Prokocim Krakow

Prokocim Krakow

CD Sport West

CD Sport West

MS Tira

MS Tira

University of Georgia (w)

University of Georgia (w)

Budafoki MTE

Budafoki MTE

African Lyon

African Lyon

Kmicic Kruszyna

Kmicic Kruszyna

Grom Miedzno

Grom Miedzno

Wlokniarz Pabianice

Wlokniarz Pabianice

Zawisza Rzgow

Zawisza Rzgow

Dabrovia Dabrowa Tarnowska

Dabrovia Dabrowa Tarnowska

Lukovia Lukowa

Lukovia Lukowa

Dynamo Moscow U19

Dynamo Moscow U19

A-dos-Francos (w)

A-dos-Francos (w)

IPFW

IPFW

Cameroon (w)U17

Cameroon (w)U17

FC Vardar Skopje U19

FC Vardar Skopje U19

Rather SV

Rather SV

IFK Varnamo W

IFK Varnamo W

Neman Reserve

Neman Reserve

AC Prato U19

AC Prato U19

Los Blue Rays

Los Blue Rays

Deportivo Indepediente Miraflores

Deportivo Indepediente Miraflores

Ma Pau SC

Ma Pau SC

Ma Pu SC

Ma Pu SC

Florida Gulf Coast E

Florida Gulf Coast E

The electric locomotive

The electric locomotive

UGRA University

UGRA University

Yekaterinburg BA

Yekaterinburg BA

Izhevsk BA

Izhevsk BA

Irkutsk BA

Irkutsk BA

MBA Moscow BA

MBA Moscow BA

Boma Young FC

Boma Young FC

Al Arabi Umm Al Quwain

Al Arabi Umm Al Quwain

Bernabeo Falto Dousam

Bernabeo Falto Dousam

Viktorhaden

Viktorhaden

Gracie U21

Gracie U21

MYSAER U21

MYSAER U21

Gaisdillo (w)

Gaisdillo (w)

Chi na dege

Chi na dege

Deportivo Vista Alegre

Deportivo Vista Alegre

Ole Miss (w)

Ole Miss (w)

Lommel U21

Lommel U21

Lauda

Lauda

SV Burgaltendorf 1913

SV Burgaltendorf 1913

Verbroedering Geel U21

Verbroedering Geel U21

Singapore U18

Singapore U18

Artland Katale

Artland Katale

Timbawaba

Timbawaba

Messina U19

Messina U19

Peto Cu Kaya Ze Lars BA

Peto Cu Kaya Ze Lars BA

Fontenoy United

Fontenoy United

West Brom XI

West Brom XI

Estancia Velha RS U19

Estancia Velha RS U19

Leones de Occidente

Leones de Occidente

Glanvilles FC

Glanvilles FC

Renate U19

Renate U19

LKS Rolnik B. Glogowek (w)

LKS Rolnik B. Glogowek (w)

D Panama Oeste

D Panama Oeste

Ferreirense W

Ferreirense W

Belenenses W

Belenenses W

Noe Vochima

Noe Vochima

AEK Larnaca U21

AEK Larnaca U21

Omonia Nicosia U21

Omonia Nicosia U21

Apricot AG Ambrosia Kyrenia (w)

Apricot AG Ambrosia Kyrenia (w)

DAPHNE Troullia (w)

DAPHNE Troullia (w)

Marquette University (w)

Marquette University (w)

Kickers Markkleeberg

Kickers Markkleeberg

Unione Calcio Bisceglie

Unione Calcio Bisceglie

Grande Synthe U19

Grande Synthe U19

Rodez Aveyron U19

Rodez Aveyron U19

Tournefeuille AS U19

Tournefeuille AS U19

Paganese U19

Paganese U19

AS Fidelis Andria U19

AS Fidelis Andria U19

Monopoli U19

Monopoli U19

Tuttocuoio U19

Tuttocuoio U19

Forli U19

Forli U19

Robur Siena U19

Robur Siena U19

Pontedera U19

Pontedera U19

Lucchese U19

Lucchese U19

Vibonese U19

Vibonese U19

SS Racing Roma U19

SS Racing Roma U19

Akragas U19

Akragas U19

St Gallen II

St Gallen II

Proplia

Proplia

Noe Angier Sing

Noe Angier Sing

SV Werder Bremen Indoor

SV Werder Bremen Indoor

Krasnoyarsk youth team

Krasnoyarsk youth team

Folgore Rubiera

Folgore Rubiera

Cittadella VPS

Cittadella VPS

Verdello Intercomunale

Verdello Intercomunale

AC Feralpisalo U19

AC Feralpisalo U19

Karadeniz E (w)

Karadeniz E (w)

Klepp U19 (w)

Klepp U19 (w)

Lillestrom SK U19 (w)

Lillestrom SK U19 (w)

Houston Hurricanes

Houston Hurricanes

Lockhart Knights

Lockhart Knights

Juniorul Satu Mare (w)

Juniorul Satu Mare (w)

Apollon Limassol (w)

Apollon Limassol (w)

Antalyaspor (w)

Antalyaspor (w)

CA Aurora

CA Aurora

Otranto

Otranto

FC Ebedei

FC Ebedei

Monedderlust

Monedderlust

Lokomotiva Beograd U19

Lokomotiva Beograd U19

USC (w)

USC (w)

Eastern District (w)

Eastern District (w)

HKBU (w)

HKBU (w)

LKS Naprzod Czyzowice

LKS Naprzod Czyzowice

Eastwood Community

Eastwood Community

Generaciones Palmiranas(w)

Generaciones Palmiranas(w)

San Martin de Porres (w)

San Martin de Porres (w)

Morolo Calcio

Morolo Calcio

AEK Kokkinochoria (w)

AEK Kokkinochoria (w)

FC Garbatella

FC Garbatella

Calcio Sezze

Calcio Sezze

Fiumicino Calcio

Fiumicino Calcio

Lariano

Lariano

WSE (w)

WSE (w)

SR Mutual (w)

SR Mutual (w)

Dinamo Zagreb U23

Dinamo Zagreb U23

Suburense CF

Suburense CF

Igualada

Igualada

Montecelio

Montecelio

AD Castelo Vide U19

AD Castelo Vide U19

CD Cerveira U19

CD Cerveira U19

Yokohama FC U21

Yokohama FC U21

Matsumoto Yamaga FC U18

Matsumoto Yamaga FC U18

Perth Glory U17

Perth Glory U17

Saba A Hurley

Saba A Hurley

Jang ombe Boys

Jang ombe Boys

ASD Auruncis

ASD Auruncis

ASD Cupello

ASD Cupello

Martinsicuro

Martinsicuro

Ferrini Cagliari

Ferrini Cagliari

Polisportiva Orrolese

Polisportiva Orrolese

Toma Maglie

Toma Maglie

Manipur

Manipur

Borgovercelli

Borgovercelli

Meghalayar

Meghalayar

La Sabina

La Sabina

Tolfa Calcio

Tolfa Calcio

ASD Serpentera Bellegra

ASD Serpentera Bellegra

Kimberley M W

Kimberley M W

Seraing United Reserves

Seraing United Reserves

Sportverein 90 Gormin

Sportverein 90 Gormin

Jong NEC

Jong NEC

West Bridgford

West Bridgford

Teversal

Teversal

Barnton

Barnton

UA Horta

UA Horta

Guangzhou Evergrande U19

Guangzhou Evergrande U19

Ruvu Stars

Ruvu Stars

Ajax Cape Town Reserves

Ajax Cape Town Reserves

Maceratese U19

Maceratese U19

Kaya FC (w)

Kaya FC (w)

Enosis Kokkinotrimythia

Enosis Kokkinotrimythia

Virtus Volla

Virtus Volla

Boreale

Boreale

Valle del Tevere

Valle del Tevere

San Cesareo

San Cesareo

UST (w)

UST (w)

ADMU (w)

ADMU (w)

TYFA (w)

TYFA (w)

Fuego Espana (w)

Fuego Espana (w)

Kosovo U16

Kosovo U16

AFC Liverpool

AFC Liverpool

VfL Maschen

VfL Maschen

Belfield

Belfield

Start Sierakowice

Start Sierakowice

Zamkowiec Toszek

Zamkowiec Toszek

Pro Piacenza U19

Pro Piacenza U19

PSV Eindhoven U17

PSV Eindhoven U17

Raja Casablanca U17

Raja Casablanca U17

TJ Zahoran Jakubov

TJ Zahoran Jakubov

Borinka

Borinka

BDF Sport Programme

BDF Sport Programme

Brzezina Osiek

Brzezina Osiek

SV Essling

SV Essling

FC 07 Heidelsheim

FC 07 Heidelsheim

FC Viktoria Heiden

FC Viktoria Heiden

Super Power Samut Prakan

Super Power Samut Prakan

Liga Dep Universita

Liga Dep Universita

Hekmeh FC

Hekmeh FC

Utuy young

Utuy young

Far Eastern University (w)

Far Eastern University (w)

Nantesze (w)

Nantesze (w)

Stubbs (w)

Stubbs (w)

Veitongo FC

Veitongo FC

Puaikura FC

Puaikura FC

SC Maccabi Wien

SC Maccabi Wien

SK Lab

SK Lab

ASK Kaltenleutgeben

ASK Kaltenleutgeben

Caroni U19

Caroni U19

Arris Thessaloniki U19

Arris Thessaloniki U19

Al Ittihad Jeddah U23

Al Ittihad Jeddah U23

Al Taawon Buraidah U23

Al Taawon Buraidah U23

Uhud U23

Uhud U23

Stjarnan Gardabaer (w)

Stjarnan Gardabaer (w)

SC Wilfleinsdorf

SC Wilfleinsdorf

Leones de America FC

Leones de America FC

ASD Novoli Calcio

ASD Novoli Calcio

CSKA Moscow2

CSKA Moscow2

Paide Linnameeskond U21

Paide Linnameeskond U21

Levadia Tallinn II

Levadia Tallinn II

Virtus Francavilla U19

Virtus Francavilla U19

Znick Pruszkow

Znick Pruszkow

Jeppiyar Institute FC (w)

Jeppiyar Institute FC (w)

Sosnowianka Stanislaw Dolny

Sosnowianka Stanislaw Dolny

Apulia Trani (w)

Apulia Trani (w)

Santarcangelo U19

Santarcangelo U19

Sambenedettese U19

Sambenedettese U19

Sokol Nisko

Sokol Nisko

Elite SC

Elite SC

SC Ladendorf

SC Ladendorf

FC Karnobat

FC Karnobat

LKS Zameczek Czernica

LKS Zameczek Czernica

Naprzod 46 Zawada

Naprzod 46 Zawada

Southport U23

Southport U23

LKS Mogilany

LKS Mogilany

FC Toging

FC Toging

Santa Rita FC

Santa Rita FC

FC Helios Voru

FC Helios Voru

FC Zorya Luhansk Reserves

FC Zorya Luhansk Reserves

Lokomotiva Devinska Nova B

Lokomotiva Devinska Nova B

FK Bacevac

FK Bacevac

Sokol Zabrzeg

Sokol Zabrzeg

LKS Pionier Pisarzowice

LKS Pionier Pisarzowice

Atletico Matienzo

Atletico Matienzo

Ndar Gueth

Ndar Gueth

FC Olimpik Petrikivka

FC Olimpik Petrikivka

ASK Trumau

ASK Trumau

MKS Busko Zdroj

MKS Busko Zdroj

Rising Student (w)

Rising Student (w)

Hostoun

Hostoun

URSO MS

URSO MS

Calcio Leinfelden-Echterdingen

Calcio Leinfelden-Echterdingen

Mandurah City U20

Mandurah City U20

Teramo U19

Teramo U19

Fondi U19

Fondi U19

Ural S Oblast Reserves

Ural S Oblast Reserves

SV Sieghartskirchen

SV Sieghartskirchen

Thor/KA Akureyri (w)

Thor/KA Akureyri (w)

SC Prottes

SC Prottes

SC Neudorfl

SC Neudorfl

Spartak Chernigov (w)

Spartak Chernigov (w)

Gaissau

Gaissau

Olympic social Unio

Olympic social Unio

FC Kennelbach

FC Kennelbach

URSO MT

URSO MT

Cockburn City (w)

Cockburn City (w)

Magara Star

Magara Star

SC Olching

SC Olching

Las Tunas

Las Tunas

Sancti Spiritus

Sancti Spiritus

KS Unia Raciborz

KS Unia Raciborz

Bofoakwa Tano

Bofoakwa Tano

FC Samatex

FC Samatex

Kelmscott Roos SC

Kelmscott Roos SC

FC Levadia Tallinn U21

FC Levadia Tallinn U21

Del Acuerdo

Del Acuerdo

La Pena de Boca Juniors

La Pena de Boca Juniors

Charleston Golden Eagles

Charleston Golden Eagles

BDFSP

BDFSP

Alsens IF

Alsens IF

Hinna U19(w)

Hinna U19(w)

Sandnes Ulf U19(w)

Sandnes Ulf U19(w)

Belmopan Bandits

Belmopan Bandits

FK Skendija 79

FK Skendija 79

Top XX FC

Top XX FC

Shimizu S-Pulse U19

Shimizu S-Pulse U19

Hvezda Cheb

Hvezda Cheb

Bankstown City Lions U20

Bankstown City Lions U20

Michalowianka Michalowice

Michalowianka Michalowice

Fort Myersburg

Fort Myersburg

Royal Blues FC

Royal Blues FC

NSTC

NSTC

FuJen University FC

FuJen University FC

Taiwan University of Sport

Taiwan University of Sport

Withdraw Lisuomiliya (w)

Withdraw Lisuomiliya (w)

Pafeiya Pafos (w)

Pafeiya Pafos (w)

Yarraville  (w)

Yarraville (w)

Svartvik

Svartvik

Mooroolbark (w)

Mooroolbark (w)

RMIT FC

RMIT FC

Wales Schools Football Association U18

Wales Schools Football Association U18

Northern Ireland Schools Football Association U18

Northern Ireland Schools Football Association U18

Lupa Roma U19

Lupa Roma U19

CS Sfaxien

CS Sfaxien

CDS Santa Rita

CDS Santa Rita

Kondrashina i Belova St. Petersburg 2

Kondrashina i Belova St. Petersburg 2

Cuban U21

Cuban U21

Fighting Maroons (w)

Fighting Maroons (w)

Greenbox Chetak FC

Greenbox Chetak FC

Sangam Young Boys

Sangam Young Boys

FEU Tamaraws (w)

FEU Tamaraws (w)

Heckert

Heckert

Young Wise FC

Young Wise FC

LTPS NR 2 (w)

LTPS NR 2 (w)

Darwin Rovers

Darwin Rovers

Boulder City SC II

Boulder City SC II

Kotuku Royals

Kotuku Royals

Trnava (w)

Trnava (w)

Juvisy Essonne U19(w)

Juvisy Essonne U19(w)

St Etienne U19(w)

St Etienne U19(w)

Fakenham Town

Fakenham Town

Hausen

Hausen

US Hostetter

US Hostetter

Queenston Street

Queenston Street

Visnova

Visnova

Zelatovice

Zelatovice

Wellington United Sapphires (w)

Wellington United Sapphires (w)

Brooklyn Northern United (w)

Brooklyn Northern United (w)

KCU 1sts (w)

KCU 1sts (w)

SV Lippstadt 08 U19

SV Lippstadt 08 U19

FK Laidze/Talsi (w)

FK Laidze/Talsi (w)

Wales U20

Wales U20

Budapest Honved U17

Budapest Honved U17

Videoton Puskas Akademia U17

Videoton Puskas Akademia U17

TUS Ennepetal U19

TUS Ennepetal U19

Upper Hutt City (w)

Upper Hutt City (w)

Tawa (w)

Tawa (w)

Michael Carrick All Star XI

Michael Carrick All Star XI

Shimizu S-Pulse U23

Shimizu S-Pulse U23

Albirex Niigata U23

Albirex Niigata U23

Lala FC (w)

Lala FC (w)

Seca Sports (w)

Seca Sports (w)

Adouma FC

Adouma FC

Barbados Soccer Academy

Barbados Soccer Academy

Parish Land FC

Parish Land FC

Pride of Gall Hill FC

Pride of Gall Hill FC

Wotton FC

Wotton FC

Silver Sands FC

Silver Sands FC

US Cremonese U19

US Cremonese U19

Atalanta U19

Atalanta U19

Cagliari U19

Cagliari U19

Energetik-Bgatu

Energetik-Bgatu

Cercle Mberi

Cercle Mberi

Sputnik Rechitsa

Sputnik Rechitsa

Selenga Ulan Ude

Selenga Ulan Ude

Seoul Jungang FC

Seoul Jungang FC

Bayside (w)

Bayside (w)

Bishopton FC (w)

Bishopton FC (w)

Steadfast FC

Steadfast FC

Raith Rovers (w)

Raith Rovers (w)

Wacker

Wacker

FC Schweinfurt 05

FC Schweinfurt 05

FC Hassfurt

FC Hassfurt

VfR Voxtrup

VfR Voxtrup

FC Germania Bieber

FC Germania Bieber

PFC Olexandria

PFC Olexandria

RFC Wetteren

RFC Wetteren

FC Ruti

FC Ruti

Gettorfer SC

Gettorfer SC

FK Chernomorets Novorossiysk

FK Chernomorets Novorossiysk

VK Wikings Kortrijk

VK Wikings Kortrijk

FSV Grossposna

FSV Grossposna

Slaskich Miast

Slaskich Miast

SV Sennewitz

SV Sennewitz

TUS 1909 Erfweiler

TUS 1909 Erfweiler

VfB Annweiler

VfB Annweiler

SC Tamsweg

SC Tamsweg

VV Westkapelle

VV Westkapelle

VFB St.Leon

VFB St.Leon

KFC Vrasene

KFC Vrasene

FV Concordia Hambrucken

FV Concordia Hambrucken

SV Hohenwettersbach

SV Hohenwettersbach

ASV Wolfartsweier II

ASV Wolfartsweier II

Karpaty Youth

Karpaty Youth

CSV Bochum Linden

CSV Bochum Linden

FSV Treuen

FSV Treuen

SV Saxonia Bernsbach

SV Saxonia Bernsbach

HZVV

HZVV

FC Bulach

FC Bulach

SK Bar Kochba Leipzig

SK Bar Kochba Leipzig

Friedrichshagener SV

Friedrichshagener SV

SV Blau-Weiss Bussleben

SV Blau-Weiss Bussleben

Odra Miasteczko Slaskie

Odra Miasteczko Slaskie

LKS Olimpia Wojnicz

LKS Olimpia Wojnicz

ASV Hagsfeld

ASV Hagsfeld

SV Oberbergkirchen

SV Oberbergkirchen

AFS Wolfartsweier

AFS Wolfartsweier

FV Wussingen

FV Wussingen

FT Forcheim

FT Forcheim

SV Muehlburg

SV Muehlburg

Bytovia Bytow U19

Bytovia Bytow U19

Tomasovia Tomaszow U19

Tomasovia Tomaszow U19

Duisburger SV 1900

Duisburger SV 1900

Barcelona RO

Barcelona RO

Figueirense(MG) Youth

Figueirense(MG) Youth

SC Kaefertal II

SC Kaefertal II

SSV Vogelstang

SSV Vogelstang

TSV Moosach bei Grafing

TSV Moosach bei Grafing

TuS Querenburg

TuS Querenburg

TSV Bockum

TSV Bockum

SV Brukteria Dreierwalde

SV Brukteria Dreierwalde

Spvg Hiddenhausen

Spvg Hiddenhausen

SV Volkersweiler

SV Volkersweiler

ASV Lug/Schwainheim

ASV Lug/Schwainheim

Tweed United (w)

Tweed United (w)

Argentino de Las Parejas

Argentino de Las Parejas

Barcelona Legends

Barcelona Legends

Gossersweiler-Stein/Waldhambach

Gossersweiler-Stein/Waldhambach

ASV Grafenhausen

ASV Grafenhausen

SV Volkersweiler II

SV Volkersweiler II

SV Silz

SV Silz

Lokomotiv Moscow Reserves

Lokomotiv Moscow Reserves

Spartak Moskow II

Spartak Moskow II

TSU Jeging

TSU Jeging

Willington

Willington

Kontich FC

Kontich FC

South Region Russia

South Region Russia

Ingulec Region

Ingulec Region

Istanbul Region

Istanbul Region

Lisboa Region

Lisboa Region

Zagreb Region

Zagreb Region

Castilla y Leon Region

Castilla y Leon Region

Olomouc Region

Olomouc Region

LVV Lugdunum

LVV Lugdunum

SK Eggenburg

SK Eggenburg

GFC Goor

GFC Goor

RKDSV

RKDSV

FK Spartak Zdrepceva Krv

FK Spartak Zdrepceva Krv

KFC Lint

KFC Lint

Berwick City (w)

Berwick City (w)

Reichenbach

Reichenbach

Club Alianza Sport

Club Alianza Sport

Union De Alvarez

Union De Alvarez

University of Trinidad   Tobago

University of Trinidad Tobago

FC Vorskla B

FC Vorskla B

Region de Murcia

Region de Murcia

Campion AFC

Campion AFC

VFL Hainfeld

VFL Hainfeld

Gornyak Kryvyi Rih

Gornyak Kryvyi Rih

FK Viktoria Plzen

FK Viktoria Plzen

Erler SV

Erler SV

FSV Freimersheim

FSV Freimersheim

UNO Animo

UNO Animo

Zirka Kirovograd

Zirka Kirovograd

SpVgg Selbitz

SpVgg Selbitz

SpVgg Oberkotzau

SpVgg Oberkotzau

SSS Klaaswaal

SSS Klaaswaal

FC Salzburg

FC Salzburg

Oranienburger FC Eintracht

Oranienburger FC Eintracht

Albersweiler/Eusserthal II

Albersweiler/Eusserthal II

VfB Annweiler II

VfB Annweiler II

SVU Halbenrain

SVU Halbenrain

FC Zorya Luhansk U21

FC Zorya Luhansk U21

SV Schermann Rohrbach

SV Schermann Rohrbach

Jennersdorf

Jennersdorf

TuS Jevenstedt

TuS Jevenstedt

VfL Hainfeld II

VfL Hainfeld II

ASV Dachau

ASV Dachau

TUS Frankweiler-Gleisweiler

TUS Frankweiler-Gleisweiler

CS Timisul Sag

CS Timisul Sag

Tus Germania Hersel

Tus Germania Hersel

SV Herxheimweyher 1947

SV Herxheimweyher 1947

TV Westheim

TV Westheim

RKTSV Terwinselen

RKTSV Terwinselen

Ponte Nova MG Youth

Ponte Nova MG Youth

SV Landau West II

SV Landau West II

TUS 1893 St. Martin

TUS 1893 St. Martin

USV Wundschuh

USV Wundschuh

VV Serooskerke

VV Serooskerke

SV Anger

SV Anger

Voorwarts Twello

Voorwarts Twello

SV Hagenbach

SV Hagenbach

Naprzod Rydultowy

Naprzod Rydultowy

Sturm Graz A

Sturm Graz A

Brentford B

Brentford B

Wokingham Town

Wokingham Town

SV 1930 Rot-Weiss-Seebach

SV 1930 Rot-Weiss-Seebach

SC Alemannia Maudach

SC Alemannia Maudach

SV Dobl

SV Dobl

ASC St Pau

ASC St Pau

Mondi Frantschach

Mondi Frantschach

SU Semriach

SU Semriach

FV Otigheim

FV Otigheim

FV Bad Rotenfels

FV Bad Rotenfels

Luscious Ohno Wali Santino SPU17

Luscious Ohno Wali Santino SPU17

TSV Lingenfeld II

TSV Lingenfeld II

St Marein/Graz

St Marein/Graz

St Ruprecht/Raab

St Ruprecht/Raab

VV Alverna

VV Alverna

SV Forchtenstein

SV Forchtenstein

SK Raika Wiesmath

SK Raika Wiesmath

Akhmat Khosi Yurt

Akhmat Khosi Yurt

FV Grunwinkel

FV Grunwinkel

Fackel Karlsruhe

Fackel Karlsruhe

Warta Dzialoszyn

Warta Dzialoszyn

SV Dessau 05

SV Dessau 05

Borussia M gladbach

Borussia M gladbach

Swansea XI

Swansea XI

SG Perwang/Michaelbeuern

SG Perwang/Michaelbeuern

FC Erdal Hallein 04

FC Erdal Hallein 04

FV Malsch

FV Malsch

VFR Bischweier II

VFR Bischweier II

VfB Hochstadt

VfB Hochstadt

TSG Jockgrim

TSG Jockgrim

SNK Bakovci

SNK Bakovci

SV Buchelberg II

SV Buchelberg II

SF Germania Winden

SF Germania Winden

SV Hatzenbuhl

SV Hatzenbuhl

TuS Mechtersheim II

TuS Mechtersheim II

TSG Jockgrim II

TSG Jockgrim II

Legge Geldof

Legge Geldof

KS Bestwinka

KS Bestwinka

TUS Wollmesheim

TUS Wollmesheim

UFC Soeding

UFC Soeding

Bonaire Island (w) U20

Bonaire Island (w) U20

Rotherham XI

Rotherham XI

Regioteam Kootstertille

Regioteam Kootstertille

SV Zoschen

SV Zoschen

Union SCUnion SC Perchtoldsdorf

Union SCUnion SC Perchtoldsdorf

L.A Riverside

L.A Riverside

SSVg 09/12 Heiligenhaus

SSVg 09/12 Heiligenhaus

BSG Stahl Riesa

BSG Stahl Riesa

Union SC Perchtoldsdorf

Union SC Perchtoldsdorf

SV SW Lieboch

SV SW Lieboch

Zwolfaxing

Zwolfaxing

KS Kuznia Ustron

KS Kuznia Ustron

FV Wossingen

FV Wossingen

Lokomotiv Devinska

Lokomotiv Devinska

UFK Schwemm

UFK Schwemm

FK Sloga Erdevik

FK Sloga Erdevik

Glasshoughton Welfare

Glasshoughton Welfare

Derriaghy FC

Derriaghy FC

Academia Sport Team U19

Academia Sport Team U19

Hapoel Ramat

Hapoel Ramat

Admira Linz

Admira Linz

ProStars FC U19

ProStars FC U19

VV Nooit Gedacht

VV Nooit Gedacht

Sc Breitenbrunn

Sc Breitenbrunn

SFK Holesov

SFK Holesov

Oviedo Te select team

Oviedo Te select team

Cesky Brod

Cesky Brod

FK Kit Go Pehcevo

FK Kit Go Pehcevo

Huracan de Villa Ocampo

Huracan de Villa Ocampo

CA Florida

CA Florida

Calcio Acri

Calcio Acri

Kenya All Stars

Kenya All Stars

SV Langenlebarn

SV Langenlebarn

FC Olympique Klosterneuburg 05

FC Olympique Klosterneuburg 05

SV Rehberg

SV Rehberg

GASV Polfing-Brunn

GASV Polfing-Brunn

AC Linden Leibnitz

AC Linden Leibnitz

Krasnodar Region U20

Krasnodar Region U20

Mansfield Town U21

Mansfield Town U21

Haughmond

Haughmond

SC Preussen Lengerich

SC Preussen Lengerich

Af of Ponedelnik

Af of Ponedelnik

SC Muckendorf

SC Muckendorf

SK Breitenfurt

SK Breitenfurt

Vityaz Gazprom Tran UFA B

Vityaz Gazprom Tran UFA B

SV Sinabelkirchen

SV Sinabelkirchen

SC Munchendorf

SC Munchendorf

Maritzburg United U19

Maritzburg United U19

FC Wulfrath

FC Wulfrath

ASEC Mimosas U19

ASEC Mimosas U19

Burton Albion XI

Burton Albion XI

Bolton XI

Bolton XI

SGP Oberlohberg

SGP Oberlohberg

Chipiona CF

Chipiona CF

Trebujena CF

Trebujena CF

US Rail Thies

US Rail Thies

ASEC Mimosas B

ASEC Mimosas B

Paris Saint Germain U21

Paris Saint Germain U21

Caen U21

Caen U21

Brest U21

Brest U21

Guingamp U21

Guingamp U21

Lorient U21

Lorient U21

Edina Hibs

Edina Hibs

Broxburn Athletic

Broxburn Athletic

Career break

Career break

Ayr United U17

Ayr United U17

East Kilbride B

East Kilbride B

Dunfermline Athletic FC U17

Dunfermline Athletic FC U17

Livingston U17

Livingston U17

Kilbirnie Ladeside

Kilbirnie Ladeside

East Fife U19

East Fife U19

East Fife U17

East Fife U17

Fauldhouse United FC

Fauldhouse United FC

Quick Boys 31 Venlo

Quick Boys 31 Venlo

VVV-Venlo U17

VVV-Venlo U17

FC Twente U17

FC Twente U17

Zutphen Youth

Zutphen Youth

VDZ Arnhem

VDZ Arnhem

JFV Norden U19

JFV Norden U19

BSV Boeimeer

BSV Boeimeer

SV Triborgh

SV Triborgh

TSV LONGA Tilburg

TSV LONGA Tilburg

VV Rheden

VV Rheden

Rapid Oberlaa

Rapid Oberlaa

GKS Belchatow II

GKS Belchatow II

FK Spartak Jurmala/46.VSK (w)

FK Spartak Jurmala/46.VSK (w)

KSC Donaustadt

KSC Donaustadt

Turbacz Mszana Dolna

Turbacz Mszana Dolna

Zalesianka Zalesie

Zalesianka Zalesie

Stradomka Skrzydlna

Stradomka Skrzydlna

Otta IL U19

Otta IL U19

St Austell

St Austell

Elmore

Elmore

Witheridge

Witheridge

Newton Abbot

Newton Abbot

Ivybridge Town

Ivybridge Town

SV Krottendorf (w)

SV Krottendorf (w)

CD Caribe Junior U20

CD Caribe Junior U20

Tekstilshchik Kamyshin

Tekstilshchik Kamyshin

FK Yelets

FK Yelets

FK Yelets U19

FK Yelets U19

Velarde Camargo

Velarde Camargo

Sevilla U20

Sevilla U20

MLS Homegrown

MLS Homegrown

Stal Szczecin

Stal Szczecin

CD Coslada

CD Coslada

AE Ampelokipon

AE Ampelokipon

TSV Ottersberg U19

TSV Ottersberg U19

MKS Milenium Wojkowice

MKS Milenium Wojkowice

Kp Blekitni Sarnow

Kp Blekitni Sarnow

SSVG Velbert II

SSVG Velbert II

SV Union Liebenau

SV Union Liebenau

Usv Ragnitz

Usv Ragnitz

UD Orotava

UD Orotava

Roebuck

Roebuck

Los is also nice

Los is also nice

Santos U20 XI

Santos U20 XI

FC Tulln

FC Tulln

USV Langenlois

USV Langenlois

CD San Jose XI

CD San Jose XI

SC Ness Tziona

SC Ness Tziona

Blau Weiss Wien

Blau Weiss Wien

Standard Liege U23

Standard Liege U23

Victoria 1918 Jaworzno

Victoria 1918 Jaworzno

Requins de l'Atlantique FC

Requins de l'Atlantique FC

Banyule City Reserves

Banyule City Reserves

NK Gancani

NK Gancani

Chalkis FC

Chalkis FC

NK Ormoz

NK Ormoz

AC Vindobona

AC Vindobona

KAV Dendermonde

KAV Dendermonde

Mambas Noirs

Mambas Noirs

Parana PR U23

Parana PR U23

Yi Lei embankment

Yi Lei embankment

Iraty U23

Iraty U23

FC Kindberg-Murzhofen II

FC Kindberg-Murzhofen II

SV Stanz

SV Stanz

Apollon Litochorou

Apollon Litochorou

Esmeraldas

Esmeraldas